Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Počernická, 2+1, 55 m²

Pronájem 2+1, Praha - Malešice (Praha 10) - Počernická, 13 500 Kč/měs., 55 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-bsv

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt v dispozici 2+1 v oblíbené lokalitě Praha 10- Malešice. Byt o celkové výměře 55 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem.

Byt je nabízen částečně vybavený. Kuchyňská linka je vybavena elektrickou troubou, plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou a lednicí. Jeden pokoj je vybaven manželskou postelí a skříní, druhý sedací soupravou a konferenčním stolkem. V předsíni jsou k dispozici vestavěné skříně. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, vana a pračka. Toaleta se nachází zvlášť.

V okolí domu najdeme veškerou občanskou vybavenost- supermarket Lidl, potraviny Iceland, restaurace, kavárny, mateřské školy, základní škola, Česká pošta, Malešický park. Výbornou dopravní dostupnost zajišťují zastávky MHD v těsné blízkosti.

Byt je k nastěhování od 1.5.2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-bsv-en

For long-term sublease, we offer a nice apartment 2 + 1 in a popular locality of Prague 10 - Malešice. The apartment with a total area of 55 m2 is located on the second floor of a brick building with an elevator.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen is equipped with an electric oven, gas stove, microwave and refrigerator. One room is equipped with a double bed and a wardrobe, the other a sofa and a coffee table. Built-in wardrobes are available in the hall. The bathroom has a sink with mirror, bath and washing machine. The toilet is located separately.

In the vicinity of the house we find all civic amenities - Lidl supermarket, Iceland food, restaurants, cafes, kindergartens, primary school, Czech Post, Malešický park. Excellent transport accessibility is ensured by public transport stops in the immediate vicinity.

The apartment is ready to move in from 1st of May 2021. The owner prefers those without pets.In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Malešice (Praha 10) | Počernická
Cena: 13 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: náklady na bydlení 2.474 Kč/měs., vratná jistota 16.000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 55 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. květen 2021
Pronájem přidán: Před 2 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Žabka Praha 10, Počernická: 2 minuty (pěšky)

BILLA Praha 10 - Malešice: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Florenc: 22 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Míru: 24 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc