Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Počernická, 2+1, 53 m²

Pronájem 2+1, Praha - Malešice (Praha 10) - Počernická, 13 500 Kč/měs., 53 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-dcm

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/pocernicka88/

K dlouhodobému pronájmu nabízíme prostorný byt po částečné rekonstrukci o dispozici 2+1 o celkové ploše 53 metrů, nacházející se v prvním patře panelového domu s výtahem.

Toto bydlení je nabízené v částečné vybavenosti. Nová kuchyňská linka disponuje plynovým sporákem s elektrickou troubou, lednicí s mrazákem a přívodem pro myčku. Součástí kuchyně je také jídelní pult a záclony s garnyží. Z kuchyně se dostaneme do ložnice s novou podlahou, světlem a také výmalbou, zařízenou garnyží na okně. Z této místnosti navazuje vstup do části obývací se vstupem na balkon – lodžii. Odsud se nabízí výhled do klidné zeleně. Hlavní místnost je také nově vymalována s novou podlahou a osvětlením spolu s garnyží na okně. Účelné využití místností je ale na preferenci zájemce. Prostorná chodba disponuje vestavěnou původní šatní skříní, věšákem a domovním telefonem. Pokračujeme do koupelny a oddělené toalety. V koupelně nalezneme sprchový kout, umyvadlo se skříňkou a zrcadlem, které je i naproti stěně spolu s úložnou skříňkou nad pračkou. V celém bytě jsou také nové dveře.

Bydlení je v těsné blízkosti MHD (autobus Sídliště Malešice, tram Nové Strašnice) a pár kroků je nákupní centrum Billa a další obchody. Přímo před domem je možnost parkování. Byt je volný a připravený k nastěhování.

Uvedená částka poplatků je včetně domovních služeb, energií a pojištění bytu. Vysokorychlostní internet je možnost zařídit od Vodafone za 399 Kč měsíčně. Domácí mazlíčci po dohodě, ale preferují se zájemci bez nich.

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-dcm-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/pocernicka88/

For long-term sublease, we offer a spacious apartment after partial reconstruction with a layout of 2 +1 with a total area of ​​53 meters, located on the first floor of a panel house with an elevator.

This housing is offered in partial amenities. The new kitchen has a gas stove with electric oven, refrigerator with freezer and dishwasher. The kitchen also has a dining table and curtains with cornices. From the kitchen we get to the bedroom with a new floor, light and also a painting, furnished with a cornice on the window. From this room there is an entrance to the living area with access to the balcony - loggia. From here there is a view of the quiet greenery. The main room is also newly painted with a new floor and lighting along with a cornice on the window. However, the purposeful use of the rooms is at the preference of the applicant. The spacious hallway has a built-in original wardrobe, hanger and intercom. We continue to the bathroom and separate toilets. In the bathroom we find a shower, sink with cabinet and mirror, which is also opposite the wall, along with a storage cabinet above the washing machine. There are also new doors throughout the apartment.

Housing is close to public transport (bus Sídliště Malešice, tram Nové Strašnice) and a few steps is the shopping center Billa and other shops. There is a possibility of parking directly in front of the house. The apartment is free and ready to move.

The stated amount of fees includes house services, energy and apartment insurance. High-speed internet can be arranged from Vodafone for CZK 399 per month. Pets by arrangement, but those interested without them are preferred.

The apartment is free to move in immediately.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Malešice (Praha 10) | Počernická
Cena: 13 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 500 Kč, náklady na bydlení 3 789‬ Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 53 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. duben 2021
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Žabka Praha 10, Počernická: 2 minuty (pěšky)

BILLA Praha 10 - Malešice: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Florenc: 22 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Míru: 24 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc