Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Počernická, 3+1, 73 m²

Pronájem 3+1, Praha - Malešice (Praha 10) - Počernická, 15 000 Kč/měs., 73 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-9m4

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi pěkný byt 3+1 v klidné lokalitě Praha - Malešice. Byt o celkové výměře 73 m2 se nachází ve dvanáctém patře panelového domu s výtahem. Výhodou bytu je balkón s krásným výhledem, sklep a bezproblémové parkování před domem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Prosvětlená kuchyňská linka je zařízena plynovou troubou a plynovým sporákem s digestoří. V kuchyni je dále k dispozici jídelní stůl s židlemi. V prostorném obývacím pokoji se nachází pohovka, konferenční stolek a pracovní stůl. První ložnice je nevybavená a vchází se z ní na balkón. Druhý pokoj disponuje postelí, pracovním stolem, komodou a šatní skříní s velkým množstvím úložného prostoru. Koupelna je zařízena vanou, umyvadlem se zrcadlem, pračkou a toaletou. Pokoje jsou neprůchozí.

V klidném okolí domu se nachází restaurace, supermarket Lidl, supermarket Albert, posilovna, základní škola, pošta a k relaxaci vybízí Malešický park. U domu jsou také zastávky MHD (zastávka Strašnická - autobus č. 133, 188, 199. Metro C - stanice Strašnická je vzdálená pět minut chůzi od domu).

Byt je volný k nastěhování ihned.Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-9m4-en

For long-term sublease we offer very nice apartment 3 +1 in a quiet location Prague - Malešice. Apartment with a total area of ​​73 sqm is located on the twelfth floor of a panel house with an elevator. The advantage of the apartment is a cellar and free parking in front of the house. The apartment has a balcony with a beautiful view.

The apartment is partly furnished. Bright kitchen is equipped with gas oven and gas stove with hood. There is also a dining table with chairs in the kitchen. The spacious living room has a sofa, coffee table and work desk. The first bedroom is unfurnished and enters the balcony. The second room has a bed, a work desk, a chest of drawers and a wardrobe with plenty of storage space. The bathroom is equipped with bath, sink with mirror, washing machine and toilet. Rooms are separated.

In the quiet surroundings of the house there is a restaurant, supermarket Lidl, supermarket Albert, gym, elementary school, post office and for relaxation invites Malešický park. There are also bus stops at the house (Strašnická - bus no. 133, 188, 199. Metro C - Strašnická station is five minutes walk from the house).

The apartment is free to move in immediately.In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Malešice (Praha 10) | Počernická
Cena: 15 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Náklady na bydlení 2 609 Kč/měs., Vratná kauce, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 73 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 14. leden 2021
Pronájem přidán: Před 5 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 10, Tuklatská: 4 minuty (pěšky)

Žabka Praha 10, Chotutická: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Florenc: 22 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Míru: 24 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc