Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Počernická, 3+kk, 97 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Malešice (Praha 10) - Počernická, 25 000 Kč/měs., 97 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-xfy

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/pocernicka62/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní byt o dispozici 3+kk v klidné lokalitě Praha - Malešice, v ulici Počernická. Byt o celkové výměře 97 m2 se nachází v osmém patře cihlového domu s výtahem. K bytu přináleží balkón, sklep a garáž. K dispozici je i parkovací stání.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje indukční deskou, troubou, mikrovlnkou a digestoří . Obývací část a ložnice je částečně vybavena. Byt má 2 koupelny. V jedné z nich se nachází dvě umyvadla se zrcadlem a vana se sprchou. Ve druhé je sprchový kout a umyvadlo se zrcadlem. V obou koupelnách se nachází toaleta.

V okolí domu jsou restaurace, Lidl a jiné menší obchody s potravinami, kavárny, pošta, základní, mateřská i střední škola a jiné vyžití pro děti (hřiště) a také Malešický park. Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna autobusovými zastávkami Plaňanská a Poliklinika Malešice.

Byt je volný k nastěhování od 28.11.2020.

Energetická náročnost budovy kategorie B.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-xfy-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/pocernicka62/

For long-term sublease, we offer a modern apartment with a layout of 3 + KK in a quiet location in Prague - Malešice, in Počernická Street. The apartment with a total area of ​​97 m2 is located on the eighth floor of a brick building with an elevator. The apartment has a balcony, cellar and garage. There is also a parking space.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has an induction hob, oven, microwave and hood. The living area and bedroom are partially equipped. The apartment has 2 bathrooms. In one of them there are two sinks with a mirror and a bath with a shower. The second bathroom has a shower and sink with mirror. There is a toilet in both bathrooms.

In the surrounding area of the house there are restaurants, Lidl and other smaller grocery stores, cafes, post office, primary, kindergarten and high school and other activities for children (playground) and also Malešický park. Easy transport accessibility is ensured by the bus stops Plaňanská and Poliklinika Malešice.

The apartment is free to move in from 28th of November 2020.

Energy label of the building B.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Malešice (Praha 10) | Počernická
Cena: 25 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Náklady na bydlení 5 863 Kč, Vratná kauce 30 500 Kč, poplatek za podnájem, PENB/B
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 97 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 28. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 6 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: B - Velmi úsporná

V okolí

Albert Praha 10, Tuklatská: 4 minuty (pěšky)

Žabka Praha 10, Chotutická: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Florenc: 22 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Míru: 24 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?