Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Strnadova, 2+kk, 35 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Malešice (Praha 10) - Strnadova, 12 500 Kč/měs., 35 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-pcc

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní byt o dispozici 2+kk a celkové výměře 35m2. Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží sedmipatrového cihlového domu s výtahem. K bytu náleží také balkón a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje sklokeramickou deskou, troubou, digestoří, myčkou a lednicí. Součástí kuchyně je také jídelní stůl se třemi židlemi. Na kuchyň volně navazuje obývací prostor jehož součástí je i televize. Na chodbě je prostorná vestavěná skříň. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem se zrcadlem, toaletou a pračkou.

V okolí bytu najdeme restaurace, dětská hřiště, park, sady a mnoho dalšího. Byt se nachází u metra Kolbenova (asi 3 min chůze).

Byt je k dispozici ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-pcc-en

For long-term sublease, we offer a modern apartment with a layout of 2 + kk and a total area of 35 square meters. The apartment is located on the second floor of a seven-storey brick building with an elevator. The apartment also has a balcony and a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a ceramic hob, oven, hood, dishwasher and refrigerator. The kitchen also has a dining table with three chairs. The kitchen is freely connected to the living area, which includes a TV. There is a spacious built-in wardrobe in the hallway. The bathroom is equipped with a bath, sink with mirror, toilet and washing machine.

In the vicinity of the apartment we find restaurants, playgrounds, a park, orchards and much more. The apartment is located near the metro Kolbenova (about 3 minutes walk).

The apartment is available immediately. The owner prefers those without pets.In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Malešice (Praha 10) | Strnadova
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 739 Kč, náklady na bydlení 2 239 Kč (již včetně elektřiny), poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 35 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 19. únor 2021
Pronájem přidán: Před 13 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

ENAPO Pustiměř: 1 minuta (pěšky)

Hruška Pustiměř: 2 minuty (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc