Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Útulná, 2+1, 52 m²

Pronájem 2+1, Praha - Malešice (Praha 10) - Útulná, 15 000 Kč/měs., 52 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-5ei

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/utulna19/index.htm

K dloudobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+1 v klidné lokalitě Praha - Malešice, v ulici Útulná. Byt o celkové výměře 52 m2 se nachází ve čtvrtém patře panelového domu. Dům je zateplený, vyměněná plastová okna, po kompletní rekonstrukci jak vnějšího pláště, tak i vnitřních částí domu. K bytu přísluší lodžie (2.8 m2). Sklep není součástí pronájmu, avšak v domě je k dispozici kočárkárna/ kolárna.

Byt je po kompletní rekonstrukci (zděné jádro) a nabízí se plně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí s mrazákem, myčkou, vestavěnou elektrickou troubou, mikrovlnou troubou, plynovou varnou deskou a digestoří. Obývací pokoj je vybaven gaučem, konferenčním stolkem, obývací stenou, reprosoustavou a televizí se set top boxem. Z obývacího pokoje je vstup na prostornou lodžii. V ložnici se nachází manželská postel a vestavěna skříně (o velikosti přibližně tři metry). V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, vana a pračka. Toaleta je zvlášť. Na chodbě se nachází velká vestavěná skříně.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, kavárny, obchod s potravinami Žabka (jednu minutu od domu), střední, mateřská i základní škola, dětské hřiště, Malešický park, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Hostýnská, která je vzdálená tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 15.07.2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

________________________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-5ei-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/utulna19/index.htm

We offer for rent a beautiful apartment 2+1 in a quiet location Prague - Malešice, on the street Útulná. The apartment with a total area of ​​52 m2 is located on the fourth floor of a panel house. The house is insulated, replaced plastic windows, after a complete reconstruction of both the outer shell and the interior of the house. The apartment has a balcony (2.8 m2). The apartment doesn´t include any cellar, but in the house is available a room for bicycles.

The apartment is after a complete reconstruction (brick core) and is offered fully equipped. The kitchen includes a fridge with freezer, dishwasher, built-in electric oven, microwave, gas hob and hood. The living room is equipped with a sofa, coffee table, living wall, loudspeaker and tv with set top box. From the living room is the entrance to the spacious balcony. The bedroom has a double bed and a big built-in wardrobe (approximately 3 meters). The bathroom has a sink with mirror, bathtub and washing machine. The toilet is separated. In the hallway is a large built-in wardrobe.

Within walking distance are restaurants, cafes, grocery Žabka (1 min walk from the house), high school, kindergarten and elementary school, playgrounds, Malešický park, etc. The transport accessibility is provided by Hostýnská stop, which is 3 min walk from the house.

The apartment is available for occupancy from the 15st of July 2020. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Malešice (Praha 10) | Útulná
Cena: 15 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 18 000 Kč, náklady na bydlení 3 204 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 52 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 5 měsíci
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 10, Chotutická: 1 minuta (pěšky)

Penny Market Praha, Malešická: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 22 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 23 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?