Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Krnkova, 2+kk, 53 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Michle (Praha 10) - Krnkova, 15 000 Kč/měs., 53 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-t7j

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/krnkova6/

K dlouhodobému pronájmu nabízíme v nově zkolaudovaném developerském projektu ve vysokém standardu renomované společnosti Central Group krásný světlý byt 2+kk o celkové ploše 53 m2, nacházející se v prvním patře cihlového domu s výtahem.

Tento vkusný byt je nabízený částečně vybavený. Moderní a elegantní kuchyňská linka disponuje indukční deskou s elektrickou troubou a digestoří, vestavěnou mikrovlnnou troubou, myčkou a lednicí s mrazákem. Kuchyně navazuje na obývací část se vstupem na balkon o velikosti 7 m2. Z prostorné chodby s šatní skříní se zrcadlem se vstupuje nezařízené do ložnice taktéž s vestavěnou skříní a dále do moderní koupelny. Ta je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem se skříňkou a zrcadlem a nechybí ani nová pračka. Toaleta je součástí.

Pro větší komfort bydlení k bytu náleží i oddělená komora, samostatný sklep a jedno parkovací stání, které je součástí uvedené ceny pronájmu.

Tento nový a atraktivní komplex bydlení je v těsné blízkosti MHD (autobus, tramvaj Plynárna Michle) a veškeré občanské vybavenosti. Pár kroků je Kaufland a další síť obchodů.

Byt je volný k nastěhování ihned. Uvedená částka poplatků je včetně domovních služeb, energií a pojištění bytu. Vysokorychlostní internet je možnost zařídit od Vodafone za 399 Kč. Majitel preferuje zájemce bez domácích zvířat.

Uvedena energetická kategorie je B dle PENB.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-t7j-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/krnkova6/

For long-term rent, we offer in a newly approved development project in a high standard of the renowned company Central Group a beautiful bright apartment 2 + kk with a total area of ​​53 m2, located on the first floor of a brick building with an elevator.

This tasteful apartment is offered partially furnished. The modern and elegant kitchen has an induction hob with electric oven and cooker hood, built-in microwave, dishwasher and refrigerator with freezer. The kitchen is connected to the living area with access to a balcony of 7 m2. From the spacious hallway with a wardrobe with a mirror, you enter an unfurnished bedroom with a built-in wardrobe and a modern bathroom. It is equipped with a shower, sink with cabinet and mirror and there is also a new washing machine. Toilet is included.

For greater living comfort, the apartment also has chamber, basement and one parking space, which is part of the rental price.

This new and attractive housing complex is in close proximity to public transport (bus, tram Plynárna Michle) and all civic amenities. A few steps away is Kaufland and another network of shops.

The apartment is free to move in immediately. The stated amount of fees includes house services, energy and apartment insurance. High-speed internet can be arranged from Vodafone for CZK 399. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Michle (Praha 10) | Krnkova
Cena: 15 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 15 000 Kč, náklady na bydlení 3 117‬ Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 53 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. duben 2021
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Kaufland Praha 4 - Michle: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 4, Na Záhonech: 10 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc