Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pod Bohdalcem I, 1+kk, 38 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Michle (Praha 10) - Pod Bohdalcem I, 10 500 Kč/měs., 38 m²

Popis

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-hn2

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt 1+kk v klidné lokalitě Praha - Michle. Byt o celkové výměře 38 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská linka je zařízena lednicí a sklo keramickou deskou s digestoří. V kuchyni je dále k dispozici jídelní stůl s židlemi. V moderní obývací části se nachází pohovka, konferenční stolek a televizní stěna. Druhá část pokoje je vybavena postelí a komodou s úložným prostorem. V koupelně je vana, umyvadlo se zrcadlem, pračka a toaleta.

V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, posilovna, lékárna, Kaufland a nákupní centrum Eden se všemi službami (Tesco atd.). Dále jsou v okolí zastávky MHD (zastávka Bohdalec - autobus č. 101, 135, 136 atd.)

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-hn2-en

We offer for rent a nice apartment 1+kk in a quiet location in Prague - Michle. Apartment with a total area of ​​38 m2 is located on the third floor of the brick house with elevator.

The apartment is furnished. Kitchen is equipped with fridge and ceramic hob with cooker hood. There is also a dining table with chairs in the kitchen. The modern living area has sofa, coffee table and TV wall. The second room is equipped with a bed and chest of drawers with storage space. The bathroom has bathtub, sink with mirror, washing machine and toilet.

Within walking distance are all amenities - restaurants, gym, pharmacy, Kaufland and Eden shopping center with all services (Tesco, etc.). There are also bus stops (Bohdalec - bus no. 101, 135, 136, etc.).

The apartment is free to move from 1st of May 2019. The owner prefers subtenats without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Michle (Praha 10) | Pod Bohdalcem I
Cena: 10 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 10 500 Kč, náklady na bydlení 2 984 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 38 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 5. březen 2021
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Tesco Praha 10, U Slávie: 6 minut (pěšky)

Kaufland Praha 4 - Michle: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 20 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 29 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc