Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pod Bohdalcem I, 2+kk, 54 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Michle (Praha 10) - Pod Bohdalcem I, 11 500 Kč/měs., 54 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-kig

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/podbohdalcem34/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+kk v atraktivní lokalitě Praha - Michle. Byt o celkové výměře 54 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem. Výhodou bytu je garážové stání, které je již zahrnuto v ceně. K bytu dále patří i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, troubou, sporákem a digestoří. Obývací část je stejně jako ložnice nezařízená. V pěkné koupelně najdeme vanu, umyvadlo a toaletu. V bytě je také praktická úložná šatna.

V okolí domu najdeme restaurace, Nákupní centrum Eden (Tesco atd.), Fakultní nemocnice, střední škola, Univerzita Karlova - lékařská fakulta atd. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou zastávkou Slavia, která je vzdálená 8 minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-kig-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/podbohdalcem34/

For long-term sublease, we offer a nice apartment with a layout of 2 + kk in an attractive location in Prague - Michle. The apartment with a total area of ​​54 m2 is located on the second floor of a brick building with an elevator. The advantage of the apartment is a garage, which is already included in the price. The apartment also includes a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, oven, stove and hood. The living area, like the bedroom, is unfurnished. The nice bathroom has a bath, sink and toilet. The apartment also has a practical storage room.

In the vicinity of the house we find restaurants, Eden Shopping Center (Tesco, etc.), University Hospital, high school, Charles University - Faculty of Medicine, etc. Transport accessibility is ensured by the Slavia bus stop, which is an 8-minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Michle (Praha 10) | Pod Bohdalcem I
Cena: 11 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 000 Kč, náklady na bydlení 3.595 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 54 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 30. květen 2021
Pronájem přidán: Před 6 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Tesco Praha 10, U Slávie: 7 minut (pěšky)

Kaufland Praha 4 - Michle: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 20 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 29 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc