Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, V dolině, 3+kk, 100 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Michle (Praha 10) - V dolině, 20 000 Kč/měs., 100 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-avr

K dlouhodobému pronájmu nabízíme mezonetový byt 3+kk s celkovou výměrou 100m2. Byt se nachází v 7. patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží balkón a 2 parkovací stání v garáži.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje varnou deskou, troubou, digestoří, myčkou, mikrovlnnou troubou a lednicí. Na kuchyni volně navazuje obytný prostor se skříňkami a vstupem na balkón. První z pokojů je vybaven manželskou postelí a skříní. Druhý pokoj je také vybaven manželskou postelí a skříní, dále je zde ale také pracovní stůl se židlí. V koupelně najdeme vanu, toaletu a umyvadlo se zrcadlem. V bytě je i druhá toaleta, která je oddělená.

V okolí domu najdeme obchody s potravinami, restaurace, posilovnu, muzeum a další. Dopravní dostupnost zajišťují zastávky hromadné dopravy Chodovská a Bohdalecká.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-avr-en

For long-term sublease we offer a maisonette apartment 3 + kk with a total area of 100 square meters. The apartment is located on the 7th floor of a brick building with an elevator. The apartment has a balcony and 2 parking spaces in the garage.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a hob, oven, hood, dishwasher, microwave and refrigerator. The kitchen is freely connected to the living space with cabinets and access to the balcony. The first of the rooms is equipped with a double bed and a wardrobe. The second room is also equipped with a double bed and a wardrobe, but there is also a work desk with a chair. The bathroom has a bath, toilet and sink with mirror. The apartment also has a second toilet, which is separate.

In the vicinity of the house we find grocery stores, restaurants, gym, museum and more. Transport accessibility is provided by public transport stops Chodovská and Bohdalecká.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Michle (Praha 10) | V dolině
Cena: 20 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: poplatky 4 909 Kč, kauce 24 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 100 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. duben 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Kaufland Praha 4 - Michle: 4 minuty (pěšky)

Žabka Praha 4, Na Záhonech: 11 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 37 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 39 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc