Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Bítovská, 1+kk, 30 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Michle (Praha 4) - Bítovská, 8 500 Kč/měs., 30 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-ebd

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt 1+kk v atraktivní lokalitě Praha - Michle, v ulici Bítovská. Byt o celkové výměře 30 m2 se nachází v prvním podlaží panelového domu s výtahem. K bytu přísluší sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, sklo-keramickou deskou, digestoří a pračkou. Dále je pokoj nezařízený. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem a sprchový kout. Toaleta je zvlášť. V předsíni je velká vestavěná skříň a botník.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, kavárny, obchod s potravinami, supermarkety, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje metro stanice Budějovická, která je sedm minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ebd-en

For long-term rent, we offer a spacious 1 + kk apartment in an attractive location in Prague - Michle, on the street Bítovská. The apartment with a total area of ​​30 m2 is located on the first floor of a panel house with an elevator. To the apartment belongs a basement.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, glass-ceramic hob, hood and washing machine. The room is also unfurnished. The bathroom has a sink with mirror and shower cabin. The toilet is separated. In the hallway is a large built-in wardrobe and shoe cabinet.

In the neighborhood of the house are restaurants, cafes, grocery store, supermarkets, etc. Transport accessibility is provided by the metro station Budějovická, which is 7 min walk from the house.

The apartment is available immediately.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Michle (Praha 4) | Bítovská
Cena: 8 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 11 400 Kč, náklady na bydlení 2 971 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 30 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 měsíci
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha, Vyskočilova: 3 minuty (pěšky)

CBA Praha 4, Třeboňská: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 17 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 21 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?