Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Jemnická, 2+kk, 57 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Michle (Praha 4) - Jemnická, 14 000 Kč/měs., 57 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-2bt

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+kk o velikosti 57 m2, který se nachází v sedmém patře panelového domu s výtahem v klidné ulici. Výborná lokalita kousek od Brumlovky a BB centra s rychlým dosahem k metru C.

Byt je orientován směrem na východ a skládá se z předsíně se skříňkami a botníkem, kuchyňské linky vybavené sporákem s troubou a digestoří, koupelny s vanou, toaleta je zvlášť. Dispozice na přiloženém půdorysu. K obývacímu pokoji a ložnici náleží zasklené lodžie s velkorysým výhledem. Zaveden kabel UPC.

V okolí domu jsou restaurace, obchod s potravinami Žabka, gymnázium, základní škola atd. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou zastávkou Vyskočilova, která je přímo u domu.

Byt je volný k pronájmu a je vhodný pro 1-2 osoby. Preferujeme nájemce bez zvířat. Příjemné bydlení v dostupné lokalitě, doporučujeme prohlídku.

K bytu je na vyžádání také virtuální prohlídka.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-2bt-en


We offer for long-term rent an apartment 2 + kk with a size of 57 m2, located on the seventh floor of a panel house with an elevator in a quiet street. Excellent location close to Brumlovka and BB center with quick reach to metro C.

The apartment is oriented to the east and consists of a hall with cabinets and shoe rack, kitchen equipped with stove with oven and hood, bathroom with tub, toilet is separate. Layout on the attached floor plan. The living room and bedroom have a glazed loggia with a generous view. UPC cable introduced.

In the vicinity of the house there are restaurants, grocery store Žabka, grammar school, primary school, etc. Transport accessibility is ensured by the bus stop Vyskočilova, which is right next to the house.

The apartment is available for rent and is suitable for 1-2 people. We prefer tenants without animals. Pleasant living in an accessible location, we recommend a tour.

The apartment also has a virtual tour on request.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Michle (Praha 4) | Jemnická
Cena: 14 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce, + zálohy na služby 2.500,-Kč/2os., provize
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 57 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 7 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha, Vyskočilova: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 4, Michelská 8/27: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 24 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 24 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?