Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Mendíků, 1+1, 50 m²

Pronájem 1+1, Praha - Michle (Praha 4) - Mendíků, 10 500 Kč/měs., 50 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-taw

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 1+1 ve vyhledávané lokalitě Praha - Michle. Byt o celkové výměře 50 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Prostorná kuchyň disponuje myčkou, troubou a lednicí. V kuchyni se také nachází stůl se židlemi. Dále je zde prosvětlený pokoj s šatní skříní. Koupelna je zařízená sprchovým koutem, společně s toaletou.

V klidné lokalitě najdeme restaurace, lékárnu, obchod s potravinami a zastávky MHD (zastávka Pod Jezerkou - tramvaje č. 11, 14 a autobusy č. 124, 188). V blízkosti je také metro C - Pražského povstání.

Byt je volný k nastěhování od 1. 8. 2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-taw-en

For long-term rent we offer apartment 1+1 in the locality of Prague - Michle. Apartment with a total area of ​​50 m2 is located on the fourth floor of a brick house.

The apartment is partly furnished. The spacious kitchen has a dishwasher, oven and fridge. There is also a table with chairs in the kitchen. The bright room includes a wardrobe. The bathroom is equipped with a shower, along with a toilet.

In a quiet location you will find restaurants, pharmacy, grocery store and bus stops (Pod Jezerkou stop - trams no. 11, 14 and buses no. 124, 188). Not far away is also metro C - Pražského povstání (6 min by bus).

The apartment is free to move from 1st of August 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Michle (Praha 4) | Mendíků
Cena: 10 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 000 Kč, náklady na bydlení 3 599 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 50 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 4, Nuselská 1295/63: 2 minuty (pěšky)

Tesco Praha 4, Nuselská: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 16 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Míru: 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?