Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Mendíků, 2+kk, 57 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Michle (Praha 4) - Mendíků, 13 900 Kč/měs., 57 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-jap

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt 2+kk v atraktivní lokalitě Praha - Michle, v ulici Mendíků. Byt o celkové výměře 57 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu.

Byt se nabízí nevybavený. Kuchyňská linka disponuje sporákem a digestoří. Dále jsou pokoje nezařízené. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout, toaleta a pračka.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, kavárny, obchod s potravinami Žabka (dvě minuty chůze), supermarket Tesco (čtyři minuty chůze), základní škola, dětské hřiště, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Pod Jezerkou (jednu minutu chůze).

Byt je volný k nastěhování od 01.06.2020. Domácí mazlíčci jsou možný po domluvě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-jap-en

We offer a spacious apartment 2 + kk in an attractive location Prague - Michle, on the street Mendíků. The apartment with a total area of ​​57 m2 is located on the third floor of a brick house.

The apartment is offered unfurnished. The kitchen includes a stove and hood. The rooms are unfurnished. The bathroom has a sink with mirror, shower cabin, toilet and washing machine.

Around the house are all civic amenities - restaurants, cafes, grocery Žabka (2 min walk), supermarket Tesco (4 min walk), elementary school, playground, etc. Transport accessibility is provided by tram stop Pod Jezerkou (1 min walk).

The apartment is available for occupancy from the 1st of June 2020. The possibility of having pets in the apartment depends on the agreement with the owner.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Michle (Praha 4) | Mendíků
Cena: 13 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 699 Kč, náklady na bydlení 3 799 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 57 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 4, Nuselská 1295/63: 2 minuty (pěšky)

Tesco Praha 4, Nuselská: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 16 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Míru: 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?