Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Michelská, 3+1, 81 m²

Pronájem 3+1, Praha - Michle (Praha 4) - Michelská, 17 500 Kč/měs., 81 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-9tg

K dlouhodobému pronájmu nabízíme prostorný byt 3+1 o celkové výměře 81m2. Byt se nachází v atraktivní lokalitě Praha - Michle v druhém patře cihlového domu. K domu patří společný dvorek, který je možno využívat např. v létě pro grilování, posezení, věšení prádla atd.)

Byt se nabízí nevybavený. Nová kuchyňská linka disponuje sklokeramickou deskou s digestoří a troubou. Pokoje jsou prosvětlené a nezařízené. V moderní koupelně se nachází prostorný sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, vana a přípojka na pračku. Toaleta je oddělená.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost - restaurace, bary, Microsoft, MŠ, ZŠ, BB Centrum, obchody s potravinami, VŠ, zastávky MHD (autobusové nádraží Jemnická - autobusy č. 124, 139, 150, 196).

Byt je volný k nastěhování od 1. 4. 2021.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-9tg-en

We offer for rent a spacious apartment 3 +1 with a total area of ​​81 square meters. The apartment is located on the second floor of a brick house.

The apartment is unfurnished. The new kitchen has a ceramic hob with hood and oven. Rooms are bright and unfurnished. The modern bathroom has a spacious shower, sink with mirror, bath and washing machine. The toilet is separated.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - restaurants, bars, Microsoft, kindergarten, elementary school, BB Centrum, grocery stores, high schools, bus stops (Jemnická bus station No. 124, 139, 150, 196).

The apartment is free to move from April 1st 2021.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Michle (Praha 4) | Michelská
Cena: 17 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 17 500 CZK, utilities 5 199 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 81 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 1. duben 2021
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha, Vyskočilova: 4 minuty (pěšky)

Žabka Praha 4, Michelská 8/27: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 22 minut (mhd)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 25 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc