Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Na úlehli, 1+kk, 38 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Michle (Praha 4) - Na úlehli, 12 000 Kč/měs., 38 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-pp4

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní byt o dispozici 1+kk v atraktivní lokalitě Praha - Michle. Byt o celkové výměře 38 m2 se nachází v sedmém patře panelového domu s výtahem. K bytu patří i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí, vestavěnou elektrickou troubou, plynovým sporákem, digestoří a vestavěnou mikrovlnnou troubou. Prosvětlěná obývací část je velmi vzdušná a nezařízená. V koupelně najdeme sprchový kout, umyvadlo a toaletu. Součástí předsíně je šatní skříň.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, mateřská a základní škola, obchod s potravinami (Žabka). V blízké dojezdové vzdálenosti je i OC DBK (supermarket Billa atd). Deset minut chůze od domu je vzdálené BB Centrum. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou zastávkou v Zápolí (pět minut chůze od domu).

Byt je volný k nastěhování od 1. 3. 2020. Majtel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-pp4-en

For long-term sublease we offer a modern apartment 1 + kk in an attractive location Prague - Michle. Apartment with a total area of ​​38 sqm is located on the seventh floor of panel house with lift. The apartment includes a cellar.

The apartment is partially furnished. The modern kitchen has a refrigerator, built-in electric oven, gas stove, hood and built-in microwave. Bright living area is very airy and unfurnished. The bathroom has a shower, sink and toilet. The hall is a wardrobe.

Within walking distance are restaurants, kindergarten and primary school, grocery store (Žabka). The shopping center DBK (Billa supermarket etc.) is also close by. BB Centrum is a 10-minute walk away. Transport accessibility is provided by bus stop in Zápolí (five minutes walk from the house).

The apartment is free to move in from 1st of March 2020. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Michle (Praha 4) | Na úlehli
Cena: 12 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 958 Kč, nájemné 12 000 Kč + náklady na bydlení 2 958 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 38 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 4, Na Záhonech: 3 minuty (pěšky)

Albert Praha, Vyskočilova: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 23 minut (mhd)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 27 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?