Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Na záhonech, 3+kk, 78 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Michle (Praha 4) - Na záhonech, 17 000 Kč/měs., 78 m²

Popis

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si zarezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a veškeré dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

-------------------------------------------------------------------

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-sgr

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/nazahonech73/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 3+kk v skvělé lokalitě Praha - Michle, v ulici Na Záhonech. Byt o celkové výměře 78 m2 se nachází ve pátém patře panelového domu s výtahem. K bytu přísluší balkón.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Obývací část je zařízená jídelním stolem s židlemi, sedací soupravou, obývací stěnou a je zde vstup na balkón. Součástí první ložnice je postel a komoda. V druhé ložnici najdeme pohovku. Koupelna je vybavená vanou, umyvadlem se zrcadlem a pračkou. Toaleta je oddělená. K bytu přísluší dvě komory.

V okolí domu najdeme restaurace, kavárny, lekárnu, posilovnu, potraviny Žabka, dětské hřiště, školy atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Pekárenská, která je přímo před domem a stanice metro Kačerov, která je devět minut pěšky.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it all electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

-------------------------------------------------------------------

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-sgr-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/nazahonech73/index.htm

We offer for rent a spacious apartment 3+kk in a great location Prague - Michle, street Na Záhonech. Apartment with a total area of ​​78 m2 is located on the fifth floor of a panel house with an elevator. The apartment has a balcony.

The apartment is offered furnished. Kitchen has a fridge, dishwasher, microwave, electric oven, ceramic hob and hood. The living area is furnished with a dining table with chairs, sofa, living wall and there is access to the balcony. The first bedroom has a bed and dresser. In the second bedroom we find a sofa. The bathroom is equipped with a bath, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate. The apartment has two chambers.

In the vicinity of the house are restaurants, cafes, pharmacy, gym, groceries Žabka, playground, schools, etc. Accessibility is provided by the Pekárenská stop, which is right in front of the house and Kačerov tube station, which is nine minutes walk.

The apartment is available for occupancy immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Michle (Praha 4) | Na záhonech
Cena: 17 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 21 200 Kč, náklady na bydlení 4 215 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 78 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 4, Na Záhonech: 4 minuty (pěšky)

Kaufland Praha 4 - Michle: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 24 minut (mhd)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 26 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?