Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Nuselská, 2+kk, 44 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Michle (Praha 4) - Nuselská, 13 000 Kč/měs., 44 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 5. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-nvq

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/nuselska497/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt 2+kk v atraktivní lokalitě Praha - Michle, v ulici Nuselská. Byt o celkové výměře 44 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka je zařízena lednicí, troubou a plynovým sporákem. V ložnici se nachází dvě šatní skříně s dostatečným úložným prostorem. V koupelně nalezneme vanu, umyvadlo se zrcadlem, pračku a toaletu.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, kavárny, obchod s potravinami Žabka (přímo před domem) - Tesco (tři minuty chůze), základní škola, dětské hřiště, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Pod Jezerkou (jednu minutu chůze).

Byt je volný k nastěhování od 01.04.2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF MAY 2020

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-nvq-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/nuselska497/index.htm

We offer a spacious apartment 2+kk in an attractive location Prague - Michle, in the street Nuselská. Apartment with a total area of ​​44 m2 is located on the fifth floor of a brick house with an elevator. The apartment includes a cellar.

The apartment is partially furnished. The kitchen is equipped with fridge, oven and gas stove. In the bedroom are two wardrobes with lots of storage space. In the bathroom you will find a bathtub, sink with a mirror, washing machine and toilet.

Around the house there are all civic amenities such as restaurants, cafes, grocery Žabka (right in front of the house) - Tesco (3 min from the house), elementary school, playground, etc. Transport accessibility is provided by tram stop Pod Jezerkou (1 min walk).

The apartment is free to move from the 1st of April 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Michle (Praha 4) | Nuselská
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 15 300 Kč, náklady na bydlení 2 300 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 44 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 4, Nuselská: 1 minuta (pěšky)

Žabka Praha 4, Nuselská 1295/63: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 15 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Míru: 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?