Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, U michelského mlýna, 1+kk, 38 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Michle (Praha 4) - U michelského mlýna, 12 800 Kč/měs., 38 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-mr2

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/umichelskehomlyna29/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prosvětlený byt 1+kk v klidné lokalitě Praha - Michle s příjemným výhledem na říčku Botič. Byt je součástí komplexu novostaveb Nové byty Michle (novebytymichle.cz/). Byt o celkové výměře 38 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu s výtahem.

Velkou výhodou bytu je zabudovaná mikroventilace a podlahové vytápění.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí, mikrovlnnou troubou, myčkou, elektrickou troubou a elektrickým sporákem s digestoří. Pokoj je dále nezařízený. V příjemné koupelně se nachází vana, umyvadlo se zrcadlem a toaleta. Prostorná předsíň je vybavena šatní skříní s úložným prostorem, věšákem a zrcadlem.

V příjemném okolí domu je veškerá občanská vybavenost - restaurace, lékárna, obchody s potravinami, nedaleko jsou také obchodní centra BB Centrum, obchodní centrum DBK, Arkády Pankrác nebo největší obchodní centrum v ČR – OC Chodov. Dále se zde nachází zastávky MHD (zastávka Michelská - autobusy č. 124, 150, 196). Tramvají se dostanete ke stanici Muzeum (Václavské náměstí) za 12 minut, stejná cesta autem vám zabere 7 minut. Autobus Vás během chvilky odveze na metro Budějovická nebo Kačerov, snadno se dostanete na Pankrác, Brumlovku, nebo na Jižní spojku a dálnici D1.

Byt je volný k nastěhování od února 2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-mr2-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/umichelskehomlyna29/

For long-term sublease we offer a bright apartment 1 + kk in a quiet area of ​​Prague - Michle with a pleasant view of the Botič stream. The apartment is part of a new building complex Nové byty Michle (novebytymichle.cz/). Apartment with a total area of ​​38 sqm is located on the first floor with elevator.

The big advantage of the apartment is built-in micro-ventilation and floor heating.

The apartment is partly furnished. Modern kitchen has a fridge, microwave, dishwasher, electric oven and electric cooker with hood. The room is unfurnished. The pleasant bathroom has a bath, sink with mirror and toilet. The spacious hall is equipped with a wardrobe with storage space, a hanger and a mirror.

In the pleasant surroundings of the house are all civic amenities - restaurants, pharmacy, grocery stores, nearby are also shopping centers BB Centrum, shopping center DBK, Arkády Pankrác or the largest shopping center in the CR - OC Chodov. There is also a bus stop (Michelská stop - bus no. 124, 150, 196). By tram you can reach Muzeum (Wenceslas Square) in 12 minutes, the same journey takes 7 minutes. The bus will take you to the Budějovická or Kačerov metro stations in a short while and you can easily reach Pankrác, Brumlovka or Jižní spojka and the D1 motorway.

The apartment is free to move in from 1st of February 2021. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Michle (Praha 4) | U michelského mlýna
Cena: 12 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 800 Kč + náklady na bydlení 2 380 Kč + poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 38 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 3. únor 2020
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 4, Michelská 2: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 4, Nuselská 1295/63: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 19 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Míru: 19 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc