Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, K Vystrkovu, 2+kk, 58 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Modřany - K Vystrkovu, 15 000 Kč/měs., 58 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-9kt

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+kk v žádané lokalitě Praha - Modřany, v ulici K vystrkovu. Byt o celkové výměře 58 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu. K bytu přísluší příjemný balkón, sklep a garážové parkovací stání.

Byt se nabízí částečně vybavený. Krásná kuchyň disponuje vestavěnými spotřebiči, tedy lednicí, myčkou elektrickou troubou, sklo-keramickou deskou a digestoří. Dále se v kuchyni nachází jídelní stůl s dvěma židlemi. Obývací část je vybavena gaučem, konferenčním a tv stolkem s televizorem. Z obývací části je přístup na příjemný balkón s výhledem do klidné zeleně. V ložnici nalezneme manželskou postel s matrací a velkou šatní skříní se spoustou úložního prostore. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, vana, pracka a součástí je i toaleta.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost jako restaurace, supermarket, základní a mateřská škola, parky, pošta, atd. Dopravní dostupnost zajišťují zastávky - Čechova čtvrť (sedm minut chůze) a Cukrovar Modřany (dvě minuty chůze).

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-9kt-en

For long-term rent, we offer a beautiful apartment 2+kk in the desired location of Prague - Modřany, on the street K vystrkovu. The apartment with a total area of ​​58 m2 is located on the first floor of a brick house. The apartment has a pleasant balcony, cellar and garage parking space.

The apartment is offered partially furnished. The beautiful kitchen has built-in appliances, refrigerator, dishwasher, electric oven, glass-ceramic hob and hood. There is also a dining table with two chairs in the kitchen. The living area is equipped with a couch, coffe table and TV table with TV. From the living area there is access to a pleasant balcony, overlooking the greenery. In the bedroom we find a double bed and a large wardrobe with plenty of storage space. The bathroom has a washing machine, sink with mirror and, bathtub and the toilet is included.

In the neighborhood of the house are restaurants, supermarket, primary and kindergarten, parks, post office, etc. Transport accessibility is provided by stops - Čechova čtvrt (seven minutes walk) and Cukrovar Modřany (two minutes walk).

The apartment is free to move in immediately.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Modřany | K Vystrkovu
Cena: 15 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17900 Kč, náklady na bydlení 2 000 Kč (+elektřina 600 Kč), poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 58 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. září 2020
Pronájem přidán: Před 2 měsíci
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 4, Obchodní náměstí: 6 minut (pěšky)

Hruška Praha Komořany: 13 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 32 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 38 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?