Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Levského, 3+kk, 63 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Modřany - Levského, 18 000 Kč/měs., 63 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-gi9

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/levskeho3/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný světlý a moderní byt 3+kk o celkové ploše 63 metrů, nacházející se v pátém patře panelového domu s výtahem. Tento byt je nabízený částečně vybavený.

Stylová kuchyňská linka s barovým pultem a úložnými prostory disponuje indukční deskou s vestavěnou elektrickou troubou a digestoří, vestavěnou lednicí s mrazákem a myčkou. Navazuje obývací část, která je zařízena TV stěnou a drobným nábytkem. Další místností přes prostornou chodbu je dětský pokoj s vestavěnou skříní a nezařízená ložnice se vstupem na balkon, respektive prostornou lodžii. Díky ní je místnost dostatečně světlá. Na oknech po celém bytě jsou žaluzie. Z chodby dále pokračuje pěkná koupelna s rohovou vanou a sprchovou zástěnou, umyvadlem se skříňkou a zrcadlem. Doplňujícím vybavením je i pračka. Toaleta je oddělena samostatně.

Výhodou tohoto bytu je úložná a šikovná komora nacházející se na chodbě bezprostředně vedle vchodových dveří do bytu, která může posloužit i jako sklep. V celém bytě je nově vymalováno a uklizeno.

Bydlení je v těsné blízkosti MHD a krásné Modřanské zeleně. Ráj pro rodinu s dětmi využívající cyklostezky a vyhledávající odpočinek v přírodě. Přímo před domem je možnost bez zónového parkování.

Byt je volný a připravený k nastěhování ihned. Uvedená částka poplatků je včetně domovních služeb, energií a pojištění bytu. Vysokorychlostní internet je možnost zařídit od Vodafone za 399 Kč měsíčně. Majitel požaduje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-gi9-en

For long-term sublease, we offer a beautiful bright and modern apartment 3 + kk with a total area of ​​63 meters, located on the fifth floor of a panel house with an elevator. This apartment is offered partially furnished.

The stylish kitchen with bar counter and storage space has a ceramic hob with built-in electric oven and hood, built-in refrigerator with freezer and dishwasher. It is connected to the living area, which is furnished with a TV wall and small furniture. Another room across the spacious hallway is a children's room with a built-in wardrobe and an unfurnished bedroom with access to a balcony or a spacious loggia. Thanks to it, the room is bright enough. There are blinds on the windows throughout the apartment. From the hallway continues a nice bathroom with corner bath and shower screen, sink with cabinet and mirror. Additional equipment is a washing machine. The toilet is separate.

The advantage of this apartment is a storage and handy chamber located in the hallway next to the entrance door to the apartment, which can also serve as a cellar. The whole apartment is newly painted and tidy.

Housing is close to public transport and beautiful Modřanská greenery. A paradise for families with children using bike paths and looking for relaxation in nature. Directly in front of the house is the possibility without zone parking.

The apartment is free and ready to move in immediately. The stated amount of fees includes house services, energy and apartment insurance. High-speed internet can be arranged from Vodafone for CZK 399 per month. The owner requires a pet-free applicant.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Modřany | Levského
Cena: 18 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 18 000 Kč, náklady na bydlení 3 711 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 63 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. květen 2021
Pronájem přidán: Před 8 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Praha 4, U Kamýku: 10 minut (pěšky)

Norma Praha 4 - Kamýk: 11 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 29 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 39 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc