Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Lysinská, 1+1, 35 m²

Pronájem 1+1, Praha - Modřany - Lysinská, 9 000 Kč/měs., 35 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-9se

K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný byt o dispozici 1+1 na ulici Lysinská v Praze - Modřany. Byt o celkové rozloze 35 m2 se nachází ve druhém patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje kuchyňskou linkou, dvouplotýnkovým vařičem, digestoří a pračkou. Pokoj je vybaven velkou skříní s úložným prostorem. V předsíni se nachází vestavěná skříň. Koupelna s vanou, umyvadlem a skříňkou. Toaleta je samostatně.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - mateřská škola, potraviny, čajovna. Výborná dopravní dostupnost, autobusová zastávka Tyršova čtvrt hned u domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-9se-en

For long-term sublease, we offer a pleasant one bedroom apartment on Lysinská Street in Prague - Modřany. The apartment with a total area of ​​35 m2 is located on the second floor of a panel house with an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a kitchen unit, two-burner stove, hood and washing machine. The room is equipped with a large closet with storage space. There is a built-in wardrobe in the hall. Bathroom with bath, sink and cabinet. The toilet is separate.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - kindergarten, groceries, tea room. Excellent transport accessibility, bus stop Tyršova čtvrt right next to the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Modřany | Lysinská
Cena: 9 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 11 700 Kč, náklady na bydlení 2 371 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 35 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 21. září 2020
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Kaufland Praha 4 - Modřany: 7 minut (pěšky)

Albert Praha 4, Obchodní náměstí: 11 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 21 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 30 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?