Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Plevenská, 2+1, 54 m²

Pronájem 2+1, Praha - Modřany - Plevenská, 13 500 Kč/měs., 54 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-8xv

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní byt o dispozic 2+1 v atraktivní lokalitě Modřany. Byt o celkové výměře 54 m2 se nachází v šestém patře panelového domu s výtahem. K bytu patří sklep i balkon.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje vestavěnými spotřebiči, od elektrické trouby se sklo-keramickou deskou a digestoří a lednicí s mrazákem. Součástí kuchyně je také jídelní stůl se židlemi. V obývací části je k dispozici pohovka, policový systém, konferenční stolek s TV a obývací stěna. Stropy jsou podsvícené a světlo dodává místnosti pěknou atmosféru. Z obývací části je vstup na balkon. Ložnice je zařízena manželskou postelí s roštem a matrací a prostornou šatní skříní se zrcadlem spolu s dvěma komodami. V koupelně je vana s pračkou, zrcadlo a úložné prostory. Toaleta je zvlášť. V předsíni najdeme vestavěné skříně.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, základní škola, supermarket Billa, pošta, gymnázium atd. Pět minut chůze od domu je vzdálená autobusová zastávka Tylova čtvrť.

Možnost zřízení vysokorychlostního internetu od UPC, který není součástí uvedené částky poplatků. Ta obsahuje služby, energie i pojištění bytu.

Byt je volný k nastěhování ihned . Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-8xv-en

For long-term sublease, we offer a modern apartment with a layout of 2 + 1 in an attractive location in Modřany. The apartment with a total area of ​​54 m2 is located on the sixth floor of a panel house with an elevator. The apartment has a cellar and a balcony.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has built-in appliances, from an electric oven with ceramic hob and extractor hood and fridge to freezer. The kitchen also has a dining table with chairs. In the living area there is a sofa, a shelf system, a coffee table with a TV and a living wall. The ceilings are backlit and the light gives the room a nice atmosphere. From the living area there is access to the balcony. The bedroom is furnished with a double bed with a slatted bed and a mattress and a spacious wardrobe with a mirror together with two chests of drawers. The bathroom has a bathtub with washing machine, mirror and storage space. The toilet is separate. In the hall we find built-in wardrobes.

Within walking distance are restaurants, elementary school, supermarket Billa, post office, gymnasium, etc. Five minutes walk from the house is a bus stop Tyl district.

Internet can be provided from UPC.

The apartment is available to move in immediately. Pets are allowed by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Modřany | Plevenská
Cena: 13 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 16 255 Kč, náklady na bydlení 2 755 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 54 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 8 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 12 - Modřany: 3 minuty (pěšky)

BILLA Praha 4 - Modřany: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 19 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 28 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?