Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Poljanovova, 3+1, 62 m²

Pronájem 3+1, Praha - Modřany - Poljanovova, 14 900 Kč/měsíc, 62 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/poljanovova3241/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 3+1 po rekonstrukci v klidné části Modřan. Byt o celkové výměře 62 m2 se nachází v osmém patře panelového domu s výtahem. K bytu přísluší balkón a komora na patře.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, pračkou, elektrickou troubou a plynovým sporákem. V kuchyni se dále nachází jídelní stůl s židlemi. Obývací pokoj je nabízen nezařízený. Součástí první ložnice je postel a komoda. V druhém pokoji je postel, pracovní stůl a komoda. Nová koupelna je vybavená vanou, umyvadlem se zrcadlem a toaletou.

Byt je v oblíbené lokalitě, veškerá občanská vybavenost je v okolí domu. Najdeme zde supermarket Albert, restaurace, Billa, mateřská škola, lékárna atd. Bezproblémovou dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Modřanská rokle, která je vzdálená čtyři minuty chůze od domu.

Byt je volný od 1.12. 2019. Poplatky jsou včetně energií. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Tour
To register for a tour, use the form on this link:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

Virtual tour
in360.cz/vr/poljanovova3241/


We offer for a rent cozy apartment 3 + 1 after reconstruction in a quiet part of Modřany. Apartment with a total area of ​​62 sqm is located on the eighth floor of a panel house with an elevator. The apartment has a balcony and storage room on the floor.

The apartment is offered partly furnished. Kitchen has a fridge, dishwasher, washing machine, electric oven and gas stove. The kitchen also has a dining table with chairs. The living room is offered unfurnished. The first bedroom has a bed and dresser. The second room has a bed, work desk and dresser. The new bathroom is equipped with bathtub, sink with mirror and toilet.

The apartment is in a popular location, all amenities are around the house. We can find here Albert supermarket, restaurant, suprmarket Billa, kindergarten, pharmacy etc. Trouble-free accessibility is provided by the Modřanská rokle stop, which is four minutes walk from the house.

The apartment is available from 1st of December 2019. Utilities include energy. Pets are allowed.

Energy category is listed as category G as we do not have PENB available.

The apartment is rented by an ideal tenant - a service with which you will live in carefree and fair conditions. When something happens, there are administrators available to deal with you. We will help with all your administration, payment settings, and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Modřany | Poljanovova
Cena: 14 900 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce: 19 262 Kč, náklady na bydlení: 4 362 Kč + poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 62 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Hasova: 7 minut (pěšky)

Norma Praha 4 - Kamýk: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 25 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 34 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů