Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Poljanovova, 3+1, 62 m²

Pronájem 3+1, Praha - Modřany - Poljanovova, 14 000 Kč/měs., 62 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-qp8

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/poljanovova3241/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 3+1 v klidné části Modřan. Byt o celkové výměře 62 m2 se nachází v osmém patře panelového domu s výtahem. K bytu přísluší balkón a komora na patře.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, pračkou, elektrickou troubou a plynovým sporákem. Obývací pokoj je nabízen nezařízený. Součástí první ložnice je postel a vysoká skříň s policemi. V druhém je pouze komoda a menší dokládací stolek. Koupelna je vybavená vanou, umyvadlem se zrcadlem a toaletou.

Byt je v oblíbené lokalitě, veškerá občanská vybavenost je v okolí domu. Najdeme zde supermarket Albert, restaurace, Billa, mateřská škola, lékárna atd. Bezproblémovou dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Modřanská rokle, která je vzdálená čtyři minuty chůze od domu.

Byt je volný od 1.5.2021. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Tour
To register for a tour, use the form on this link:
https://idealninajemce.cz/byt-qp8-en

Virtual tour
in360.cz/vr/poljanovova3241/


We offer for a rent cozy apartment 3 + 1 in a quiet part of Modřany. Apartment with a total area of ​​62 sqm is located on the eighth floor of a panel house with an elevator. The apartment has a balcony and storage room on the floor.

The apartment is offered partly furnished. Kitchen has a fridge, dishwasher, washing machine, electric oven and gas stove. The living room is offered unfurnished. The first bedroom has a bed and dresser. The second room has a only dresser. The bathroom is equipped with bathtub, sink with mirror and toilet.

The apartment is in a popular location, all amenities are around the house. We can find here Albert supermarket, restaurant, suprmarket Billa, kindergarten, pharmacy etc. Trouble-free accessibility is provided by the Modřanská rokle stop, which is four minutes walk from the house.

The apartment is available from 1st of May 2021. Pets are allowed.

Energy category is listed as category G as we do not have PENB available.

The apartment is rented by an ideal tenant - a service with which you will live in carefree and fair conditions. When something happens, there are administrators available to deal with you. We will help with all your administration, payment settings, and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Modřany | Poljanovova
Cena: 14 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Náklady na bydlení 4.262 Kč/month, vratná jistota 14.000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 62 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. květen 2021
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Penny Market Praha, Hasova: 7 minut (pěšky)

Norma Praha 4 - Kamýk: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 25 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 34 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc