Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Rakovského, 1+kk, 31 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Modřany - Rakovského, 9 100 Kč/měs., 31 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-xyv

K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Praha - Modřany. Byt o celkové výměře 31 m2 se nachází ve třetím patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje linkou se spotřebiči - dvou plotýnkový vařič, digestoř a lednice s mrazákem. Obytná místnost je nevybavená. Koupelna po rekonstrukci s vanou, umyvadlem, toaletou a pračkou.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket Albert, restaurace, školy, obchody, zeleň (Modřanská rokle). Skvělá dopravní dostupnost - zastávka MHD Modřanská rokle kousek od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-xyv-en

For long-term sublease, we offer a pleasant 1 + kk apartment in a quiet location in Prague - Modřany. The apartment with a total area of ​​31 m2 is located on the third floor of a panel house with an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a line with appliances - two-burner stove, hood and refrigerator with freezer. The living room is unfurnished. Renovated bathroom with bath, sink, toilet and washing machine.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - Albert supermarket, restaurants, schools, shops, greenery (Modřanská ravine). Great transport accessibility - public transport stop Modřanská rokle near the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Modřany | Rakovského
Cena: 9 100 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 9 100 Kč, náklady na bydlení 2 311 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 31 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 7. květen 2021
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Penny Market Praha, Hasova: 5 minut (pěšky)

Norma Praha 4 - Kamýk: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 25 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 34 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc