Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Vitošská, 3+kk, 75 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Modřany - Vitošská, 13 000 Kč/měs., 75 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

____________________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-h7h

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 3+kk v klidné lokalitě Praha - Modřany, v ulici Vitošská. Byt o celkové výměře 75 m2 se nachází v osmém podlaží cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší i balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí značky electrolux, elektrickou troubou, elektrickým sporákem a mikrovlnou troubou. V bytě se nachází tři pokoje a všechny jsou nezařízené. Z obývacího pokoje je vstup na balkón. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, vana a pračka. Toaleta je zvlášť.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost jako restaurace, kavárny, pošta, lékárna, dětské hřiště, parky, supermarket Albert (tři minuty chůze), atd. Vynikající dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová a autobusová zastávka Modřanská rokle, které jsou vzdálené tři minuty chůze od domu.

Byt je k dispozici od 01.04.2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

____________________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-h7h-en

Long term sublease we offer a spacious apartment 3 + kk in a quiet location Prague - Modřany, Vitošská street. Apartment with a total area of ​​75 m2 is located on the eighth floor of a brick house with an elevator. The apartment has a balcony.

The apartment is partially furnished. Kitchen has a fridge (brand electrolux), electric oven, electric stove and microwave. The apartment has three rooms and all are unfurnished. From the living room is the entrance to the balcony. The bathroom has a sink with mirror, bath and washing machine. Toilet is separated.

The apartment is within walking distance of all amenities such as restaurants, cafes, post office, pharmacy, playground, parks, supermarket Albert (3 min walk), etc. Excellent transport accessibility is provided by tram and bus stop Modřanská rokle, which is 3 min walk from the house.

The apartment is available from the 1st of April 2020. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Modřany | Vitošská
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 000 Kč, náklady na bydlení 4 374 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 75 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Norma Praha 4 - Kamýk: 10 minut (pěšky)

Penny Market Praha, Hasova: 9 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 28 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 37 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?