Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Jeřabinová, 4+kk, 75 m²

Pronájem 4+kk, Praha - Motol - Jeřabinová, 16 000 Kč/měs., 75 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-a46

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/jerabinova7/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme kompletně zařízený byt o dispozici 4+kk ve skvělé a klidné lokalitě Praha - Motol. Byt o celkové výměře 75 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří garážové stání. Výhodou bytu je prostorná 6m2 veliká terasa s příjemným výhledem.

Kuchyňská linka disponuje troubou se sporákem, digestoří, lednicí, myčkou, mikrovlnou troubou. Dále je zde jídelní stůl se židlemi. V obývacím pokoji najdeme sedací soupravu, televizi, konferenční stolek a televizní stěnu. Součástí ložnice je postel, skříně, komody, psací stůl, ve druhé ložnici je dvoupatrová postel. V prostorné koupelně s podlahovým topením se nachází vana, umyvadlo se zrcadlem a skříně. WC je samostatné.

V docházkové vzdálenosti najdeme veškerou občanskou dostupnost - obchod s potravinami, Nemocnici na Homolce, základní školu, restaurace, kavárny. Deset minut od domu je vzdálená tramvajová zastávka Kotlářka. Velice dobrá dostupnost na Anděl.

Byt je volný k nastěhování od 1.1.2021.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
in360.cz/vr/jerabinova7/index.htm

We offer fully furnished apartment 4 + kk in a great and quiet location Prague - Motol. Apartment with a total area of 75 sqm is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. The apartment includes a garage. The advantage of the apartment is a spacious 6m2 large terrace with a nice view.

Kitchen has an oven with stove, hood, refrigerator, dishwasher, microwave. There is also a dining table with chairs. In the living room you will find a sofa, TV, coffee table and TV wall. The bedroom has a bed, wardrobes, dressers, desk, the second bedroom has a double-bed. The spacious bathroom with underfloor heating includes a bathtub, sink with mirror and cabinets. The toilet is separate.

Within walking distance we can find all the civic amenities - grocery, Homolce Hospital, elementary school, restaurants, cafes. Ten minutes from the house is a distant tram stop Kotlarka. Very good access to Angel.

The apartment is free to move in from 1st of January 2021.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Motol | Jeřabinová
Cena: 16 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 20 000 Kč, náklady na bydlení 4 370 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 4+kk
Výměra: 75 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 8. leden 2021
Pronájem přidán: Před 8 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 6 - Břevnov, 8. listopadu: 12 minut (pěšky)

BILLA Praha 6 - Břevnov, Bělohorská: 13 minut (pěšky)

uzel MHD Anděl: 16 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 26 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc