Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Jindřišská, 2+kk, 76 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Nové Město (Praha 1) - Jindřišská, 23 500 Kč/měs., 76 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-giq

K dlouhodobému podnájmu nabízíme exkluzivní mezonetový byt dispozičně řešen jako 2+kk. Byt se nachází na Václavském náměstí ve velmi žádané lokalitě Praha - Nové Město s vynikající dopravní dostupností. Byt je ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem.

Byt je kompletně zařízen a kvalitně zrekonstruován prémiovými materiály i vybavením.

Součástí designové kuchyně je kuchyňská linka s lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou, pračkou a sklokeramickou deskou. V kuchyni se dále nachází jídelní stůl s židlemi. Obývací část je stylově zařízena pohovkou, konferenčním stolkem a televizní stěnou s televizí. Útulná ložnice je vybavená vestavěnou šatní skříní s dostatkem úložného prostoru a postelí. Luxusní koupelna disponuje prostorným sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem se zrcadlem. Druhá toaleta je oddělená. V předsíni je komoda s úložným prostorem. Pokoje jsou průchozí.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - restaurace, kavárny, nákupní centrum Palladium se všemi službami (hypermarket Albert atd.), zastávky MHD (zastávka Václavské náměstí - tramvaj č. 1, 3, 5, 9, 14, atd.). Dále je v blízkosti domu také metro A, B - stanice Můstek a Hlavní vlakové nádraží.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-giq-en

For long-term sublease we offer exclusive duplex apartment designed as 2 + kk. the apartment is located on Wenceslas Square in a very desirable location Prague - New Town with excellent transport accessibility. The apartment is on the fourth floor of a brick building with an elevator.

The apartment is fully furnished and refurbished with premium materials and equipment.

The design kitchen includes a kitchen with refrigerator, dishwasher, microwave, electric oven, washing machine and ceramic hob. There is also a dining table with chairs in the kitchen. The living area is stylishly furnished with a sofa, coffee table and TV wall with TV. The cozy bedroom features a built-in wardrobe with plenty of storage space and beds. The luxury bathroom has a spacious shower, toilet and sink with mirror. The second toilet is separate. There is a chest of drawers with storage space in the hall. Rooms are passable.

Within walking distance are all civic amenities - restaurants, cafes, shopping center Palladium with all services (hypermarket Albert, etc.), bus stop (Wenceslas Square - tram No. 1, 3, 5, 9, 14, etc.). There is also metro A, B - Mustek station and Main train station nearby.

The apartment is available to move in immediately. The owner prefers tenants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Nové Město (Praha 1) | Jindřišská
Cena: 23 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 27 799 Kč, náklady na bydlení 4 299 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 76 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 20. leden 2021
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 1, Václavské náměstí 21/831: 1 minuta (pěšky)

BILLA Praha 1 - Nové Město, Vodičkova: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Republiky: 6 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 7 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc