Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Malá Štěpánská, 3+kk, 85 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Nové Město (Praha 2) - Malá Štěpánská, 21 000 Kč/měs., 85 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-7bg

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 3+kk v památkové zóně v srdci Prahy při Karlovem náměstí. Byt o celkové výměře 85 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří sklep.

Byt je nabízen částečně vybavený. Kuchyňská linka je vybavena elektrickým sporákem, elektrickou troubou, digestoří a myčkou. Obývací část a oba pokoje jsou nezařízené. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout, toaleta a pračka.

Byt se nachází ve skvělé lokalitě, v samém centru Prahy. Veškerá občanská vybavenost v pěší vzdálenosti. V okolí spousta univerzit, noční život i památky, restaurace, kavárny. Zastávky MHD v těsné blízkosti domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-7bg-en

For long-term sublease, we offer a beautiful apartment with a layout of 3+kk in the monument zone in the heart of Prague near Charles Square. The apartment with a total area of ​​85 m2 is located on the fifth floor of brick building with an elevator. The apartment includes basement.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen is equipped with electric stove, electric oven, cooker hood and dishwasher. The living area and both rooms are unfurnished. The bathroom has sink with mirror, shower, toilet and washing machine.

The apartment is located in a great location, in the center of Prague. All civic amenities are within walking distance. The house is in the location of many universities, nightlife and monuments, restaurants, cafes. Public transport stops are close to the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Nové Město (Praha 2) | Malá Štěpánská
Cena: 21 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 25 448 Kč, náklady na bydlení 4 448 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 85 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 22. únor 2021
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Žabka Praha 1, Karlovo náměstí: 2 minuty (pěšky)

Albert Praha 2, Karlovo náměstí: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Národní třída: 8 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 9 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc