Domů | Rent with us | Available apartments | Praha, Nezamyslova, 2+1, 60 m²

Rental 2+1, Praha - Nusle (Praha 2) - Nezamyslova, 13 500 CZK/month, 60 m²

Description

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-zvw

K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný byt 2+1 v žádané lokalitě Praha - Nusle s výbornou dopravní dostupností do centra Prahy. Byt o celkové výměře 60 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu bez výtahu. K bytu patří balkón a sklepní kóje.

Byt se nabízí částečně vybavený a sestává se ze dvou samostatných pokojů a kuchyně. Kuchyňská linka disponuje lednicí BEKO, mikrovlnnou troubou značky PROLINE, zabudovanou myčkou IKEA, sklokeramickou deskou s digestoří a elektrickou troubou značky MORA. Doplňující příslušenství kuchyně je rychlovarná konvice SENCOR a jídelní stůl se čtyřmi židlemi. Z kuchyně je vstup na balkon s grilem, k dispozici je i úložná komora. Pokoje jsou částečně zařízené nábytkem. V jednom je dvoulůžková postel s matracemi a úložnými prostory pod postelí a nočními stolky. V druhém pokoji je pak stůl s úložnými regály a šuplíky, dále křeslo, konferenční stůl na TV a prostorná šatní skříň se zrcadlem. V předsíni je také dostatek úložného místa s botníkem a věšákem. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem se skříňkou a zrcadlem, k dispozici je také pračka BOSCH.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - restaurace, supermarket Billa, Lidl, posilovna, k relaxaci vybízí park Folimanka, hrad Vyšehrad. Dále jsou v blízkosti zastávky MHD (zastávka Ostrčilovo náměstí - tramvaje č. 1, 2, 3, 4, 5, 7 atd., dále metro C - stanice Vyšehrad.)

Byt je volný k nastěhování od 01.04.2021. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

V bytě je možnost vysokorychlostního UPC internetu za 399 Kč, ten není součástí uvedené částky poplatků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-zvw-en

For long-term sublease we offer a nice apartment 2 + 1 in an attractive area of ​​Prague - Nusle with excellent transport links to the city center. Apartment with a total area of ​​60 sqm is located on the fourth floor of the brick house without an elevator. The apartment includes a balcony and a cellar.

The apartment is partially furnished and consists of two separate rooms and kitchen. Kitchen has a BEKO refrigerator, microwave oven PROLINE, built-in dishwasher IKEA, ceramic hob with hood and electric oven brand MORA. Complementary kitchen accessories are SENCOR kettle and dining table with four chairs. From the kitchen there is an entrance to the balcony with barbecue, there is also a storage room. Rooms are partly furnished. One has a double bed with mattresses and storage space under the bed and bedside tables. In the second room there is a table with storage shelves and drawers, an armchair, a coffee table and a spacious wardrobe with a mirror. In the hall is also enough storage space with shoe rack and hanger. The bathroom is equipped with bathtub, washbasin with cabinet and mirror, there is also a washing machine BOSCH.

Within walking distance are all civic amenities - restaurants, supermarket Billa, Lidl, gym, for relaxation invites park Folimanka, castle Vysehrad. Furthermore, they are near the bus stop (Ostrcilovo namesti stop - trams No. 1, 2, 3, 4, 5, 7, etc., then metro C - station Vysehrad.)

The apartment is available from the 1st of April 2021. Pest are allowed.

There is the possibility of high-speed UPC internet for 399 CZK, which is not included in the rent.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Apartment information

Address: Praha | Nusle (Praha 2) | Nezamyslova
Rent: 13 500 CZK/month
Rent note: vratná jistota 13 500 Kč, náklady na bydlení 4 599 Kč, poplatek za podnájem
Category: Rental
Layout: 2+1
Size: 60 m²
Furnishings: Partially furnished
Ready for move-in: From April 1st 2021
Listing added: Před 1 měsícem
Additional equipment: Cellar Balcony
Energy label: G - Very inefficient

In the area

Lidl Praha-Nové Město, Na slupi: 4 minuty (pěšky)

BILLA Praha 2 - Vinohrady, Bělehradská: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Národní třída: 11 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 14 minut (mhd)

I'm interested in a viewing czech flag
* *
* *
Are you interested in the apartment and want to increase your chances? Tell us more about yourself.