Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Slavojova, 2+kk, 44 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Nusle (Praha 2) - Slavojova, 14 500 Kč/měs., 44 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-5hz

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásny byt po rekonstrukci o dispozici 2+kk v atraktivní lokalitě Praha - Nusle. Byt o celkové výměře 44 m2 se nachází ve 4 patře cihlového domu. K bytu přísluší balkon a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice a plynový sporák. V kuchyni je i jídelní stůl s židlemi. Obývací část a ložnice je nezařízena. Koupelna disponuje vanou, umyvadlem, toaletou a pračkou.

V okolí domu je supermarket Tesco, Sklizeno, restaurace, pošta, základní a mateřská škola. Vynikající dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka, která je vzdálená 2 minuty chůze od domu. Bezproblémová dostupnost do centra Prahy.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings:
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-5hz-en

For long-term sublease, we offer a nice apartment after reconstruction with a layout of 2 + kk in an attractive location in Prague - Nusle. The apartment with a total area of ​​44 sqm is located on the 4th floor of a brick house. The apartment comes with a balcony and a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen is equipped with a fridge and a gas stove. There is also a dining table with chairs. The living area and a bedroom are unfurnished. The bathroom has a bath, sink, toilet and washing machine.

In the vicinity of the house is a supermarket Tesco, Harvest, restaurant, post office, elementary and kindergarten. Excellent transport accessibility provides Horky tram stop, which is located 2 minutes walk from the house. Easy access to the city center.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Nusle (Praha 2) | Slavojova
Cena: 14 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 337 Kč, náklady na bydlení 2 837 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 44 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Lidl Praha-Nové Město, Na slupi: 3 minuty (pěšky)

Tesco Praha 2, Svobodova: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Národní třída: 11 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 13 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?