Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Čestmírova, 2+1, 58 m²

Pronájem 2+1, Praha - Nusle (Praha 4) - Čestmírova, 13 500 Kč/měs., 58 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-hjb

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/cestmirova27/index.htm

K dlouhodobému pronájmu nabízíme pěkný a světlý byt 2+1, velikosti 58 metrů ve čtvrtém patře, cihlového domu s výtahem. Byt je nabízen částečně zařízený. Při vstupu v předsíni najdeme šatní skříň, botník a věšák. Dále kuchyně disponuje veškerými spotřebiči, kromě myčky. Tedy k dispozici je elektrická trouba se sklokeramickou deskou, mikrovlnná trouba a lednice s mrazákem. Součástí jídelní části je i stůl se židlemi. Obývací část je nabízena nevybavená. Ložnice pak disponuje rámem postele s roštem a nočním stolkem, součástí je také prostorná šatní skříň se zrcadlem a komoda. V koupelně je sprchový kout s WC, umyvadlem a zrcadlem. Pračka může být po dohodě majitelem dodána.

Byt je k nastěhování ihned. Zvířata jsou povolena.

Uvedená částka poplatků je včetně pojištění bytu, služeb a energií, nepřepisují se na zájemce. Výše záloh za služby bude upravena dle počtu osob.

Možnost zařídit vysokorychlostní internet od UPC za 399 Kč, který není součástí uvedené částky poplatků.

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings:
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-hjb-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/cestmirova27/index.htm

For long-term rent we offer a nice and bright apartment 2 + 1, size 58 meters on the fourth floor, brick house with an elevator. The apartment is offered partially furnished. In the hall we find a wardrobe, shoe rack and hanger. Furthermore, the kitchen has all appliances, except the dishwasher. So there is an electric oven with ceramic hob, microwave and refrigerator with freezer. The dining area includes a table with chairs. The living area is offered unfurnished. The bedroom then has a bed frame with a grate and bedside table, it also includes a spacious wardrobe with a mirror and a chest of drawers. The bathroom has a shower, toilet, sink and mirror. The washing machine can be delivered by the owner upon agreement.

The apartment is ready to move in immediately. Pets are allowed.

The stated amount of fees includes insurance of the apartment, services and energy, they are not transferred to the applicant. The amount of advance payments for services will be adjusted according to the number of people.

Possibility to arrange high-speed internet from UPC for CZK 399, which is not part of the stated amount of fees. Pets are allowed.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Nusle (Praha 4) | Čestmírova
Cena: 13 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Vratná kauce 17 600 Kč, náklady na bydlení 4 078 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 58 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 4, Nuselská 113/17: 2 minuty (pěšky)

Levné potraviny Praha, Vlastislavova: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 12 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Míru: 13 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?