Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Mikuláše z Husi, 2+1, 80 m²

Pronájem 2+1, Praha - Nusle (Praha 4) - Mikuláše z Husi, 14 500 Kč/měs., 80 m²

Popis

Při pronájmu tohoto bytu neplatíte žádný poplatek za podnájem!

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-qeb

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/mikulasezhusi8/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt 2+1 v klidné lokalitě Praha - Nusle, v ulici Mikuláše z Husi, s výbornou dopravní dostupností do centra Prahy. Byt o celkové výměře 80 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu. K bytu patří balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Útulná kuchyňská linka disponuje lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou a plynovým sporákem s digestoří. První ložnice je stylově zařízená dvěma postelemi, nočními stolky, lampy, komodou a šatní skříní s úložným prostorem. Z pokoje se vchází na balkón. V druhé ložnici se nachází postel a pracovní stůl s židlí. Moderní koupelna je vybavena vanou, umyvadlem se zrcadlem a pračkou. Toaleta je oddělená. Na chodbě jsou k dispozici šatní skříně s velkým množstvím úložného prostoru. Pokoje jsou neprůchozí.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - restaurace, kavárny, obchody s potravinami, Lidl a k relaxaci vybízí Park Folimanka. V blízkosti domu se nachází zastávky MHD (zastávka Vyšehrad - autobus č. 904, 905) a také metro C - stanice Vyšehrad.

Byt je volný k nastěhování od 01.06.2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_________________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-qeb-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/mikulasezhusi8/

For long term rent, we offer a spacious apartment 2+1 in a quiet location Prague - Nusle, on the street Mikuláše z Husi, with excellent transport links to the city center. Apartment with a total area of ​​81 sqm is located on the second floor of the house. The apartment includes a balcony.

The apartment is partly furnished. The cozy kitchen has a fridge, microwave, electric oven and gas stove with hood. The first bedroom is stylishly furnished with two beds, bedside tables, lamps, chest of drawers and wardrobe with storage space. The room opens onto the balcony. In the second bedroom there is a bed and a desk with a chair. The modern bathroom is equipped with a bathtub, a washbasin with a mirror and a washing machine. The toilet is separate. There are wardrobes with plenty of storage space in the hallway. Rooms are separated.

Within walking distance are all civic amenities - restaurants, cafes, grocery stores, Lidl and Park Folimanka invites you to relax. Near the house there are bus stops (Vyšehrad - bus no. 904, 905) and also metro C - Vyšehrad station.

The apartment is free to move in from the 1st of June 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Nusle (Praha 4) | Mikuláše z Husi
Cena: 14 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 000 Kč, náklady na bydlení 2 462 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 80 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 12. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 4, 5. května: 6 minut (pěšky)

Lidl Praha-Nové Město, Na slupi: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 12 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Míru: 14 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?