Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Na Topolce, 3+kk, 102 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Nusle (Praha 4) - Na Topolce, 21 900 Kč/měs., 102 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-zbd

K dlouhodobému pronájmu nabízíme krásný světlý byt ve skvělé lokalitě u Vyšehradu, ulice Na Topolce - jedná se o dva byty spojeny v jeden velký o dispozici 3+kk. Byt se nachází v 1. patře, celková výměra je 102 m2.

Ze všech pokojů vstup na prostornou terasu (31 m2), byt má francouzská okna, bezpečnostní rolety, celý objekt je velmi bezpečný – hlídač, recepce a kamerový systém. Byt je velmi prostorný a světlý. Nachází se zde obývací pokoj s krásnou kuchyní, ve které jsou vestavěné spotřebiče - trouba, myčka s lednice. Dále jsou zde dva prostorné pokoje. V bytě jsou 2 koupelny (jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem), 2 toalety a také pračka, vestavné skříně, prostorná sklepní kóje. V ceně pronájmu 1 garážové stání (plus lze pronajmout druhé místo).

Nedaleko se nachází metro Pražského Povstání nebo Vyšehrad cca 10 min. pěší chůze, 20 min. pěší chůze Žluté lázně. Krásná lokalita Vyšehradu a Podolí je vhodná jak na procházky, tak na sport.

Byt je k nastěhování od 1.12.2020.Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-zbd-en

We offer beautiful bright flat for long term sublease. The flat is in a great location near Vysehrad, Na Topolce street - these two apartments are connected in one big 3 + kk. The apartment is located on the 1st floor, the total area is 102 m2.

All rooms have access to a spacious terrace (31 m2), flat French windows, security blinds, whole building very safe - watchman, reception and camera system. The apartment is very spacious and bright. There is a living room with a beautiful kitchen with built-in appliances - oven, dishwasher and fridge. There are also two spacious rooms. The apartment has 2 bathrooms (one with a bathtub, the other with a shower), 2 toilets as well as a washing machine, built-in wardrobes, a spacious cellar. Included in the rental price is 1 garage (plus you can rent second place).

Nearby is the Prague Rising Metro or Vysehrad about 10 min. walking distance, 20 min. Walking Walk Yellow Spa. The beautiful location of Vyšehrad and Podolí is suitable for both walks and sports.

The apartment is ready to move in from 1st of December 2020.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Nusle (Praha 4) | Na Topolce
Cena: 21 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Náklady na bydlení 8 849 Kč/měs., vratná jistota 30 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 102 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. prosinec 2020
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Lidl Praha-Nové Město, Na slupi: 9 minut (pěšky)

Žabka Praha 4, 5. května: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 14 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Míru: 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?