Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Na Vítězné pláni, 2+kk, 39 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Nusle (Praha 4) - Na Vítězné pláni, 13 900 Kč/měs., 39 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

_______________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-9wt

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/navitezneplani6/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný, čerstvě zrekonstruovaný byt 2+kk, v atraktivní lokalitě Praha - Nusle, v ulici Na Vítězné pláni, s výbornou dopravní dostupností do centra Prahy. Byt o celkové výměře 39m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu. K bytu patří sklep a balkón v mezipatře s pěkným výhledem.

Byt se nabízí nevybavený, disponuje však novými spotřebiči. Moderní kuchyňská linka je zařízena lednicí, myčkou, mikrovlnou a elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Součástí útulné ložnice je spací patro. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem a pračkou. Toaleta je oddělená. Prostorná předsíň nabízí dostatek úložného prostoru.

V klidném okolí bytu jsou restaurace, obchody s potravinami, lékárna, gymnázium, základní škola, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Palouček, která je dvě minuty chůze od domu a metro stanice Vyšehrad, která je sedm minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_______________

Find your new come comfortably - book your viewing online, sign paperwork eletronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-9wt-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/navitezneplani6/index.htm

For long-term rent, we offer a nice and renovated apartment 2+kk, in an attractive location Prague - Nusle with an excellent transport accessibility to the city center. Apartment with a total area of ​​39 m2 is located on the third floor of the house. The apartment includes a basement and a balcony on the mezzanine with a nice view.

The apartment is offered unfurnished but with new appliances. The modern kitchen has a refrigerator, dishwasher, microwave and electric oven, ceramic hob and hood. The cozy bedroom has a sleeping floor. The bathroom is equipped with a shower, sink with a mirror and a washing machine. The toilet is separated. The spacious hallway offers plenty of storage space.

In the quiet neighborhood of the apartment are restaurants, grocery stores, pharmacy, high school, elementary school, etc. The transport accessibility is provided by the Palouček stop, which is 2 min walk from the house and Vyšehrad metro station, which is 7 min walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Nusle (Praha 4) | Na Vítězné pláni
Cena: 13 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 000 Kč, náklady na bydlení 3 616 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 39 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 17. únor 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 4, Žateckých: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 4, Táborská: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 13 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc