Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Na výsledku II, 3+kk, 81 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Nusle (Praha 4) - Na výsledku II, 18 000 Kč/měs., 81 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-s4r

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/navysledku1024/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný moderní byt o dispozici 3+kk v Nuslích. Byt o celkové výměře 81 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu bez výtahu. K bytu náleží sklep a přístup na společnou zahradu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňský kout disponuje indukční deskou, elektrickou troubou, digestoří, lednicí s mrazákem a myčkou nádobí. Obývací pokoj je nevybavený, okno je orientováno do zahrady ve vnitrobloku, stejně jako ložnice. Obě ložnice v bytě jsou nevybavené. Prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a pračkou. Toaleta je součástí koupelny, je však částečně oddělena přepážkou.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - potraviny, restaurace, školy, zeleň, sportovní a společenské vyžití. Výborná dopravní dostupnost - zastávka autobusu Sdružení poblíž domu. Metro linky C Pankrác.

Uvedená částka poplatků je včetně domovních služeb, energií a pojištění bytu.

Vysokorychlostní internet je možnost zařídit od Vodafone za 399 Kč měsíčně.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-t4z-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/navysledku1024/

For long-term sublease, we offer a spacious modern apartment with a layout of 3 + kk in Nusle. The apartment with a total area of ​​81 m2 is located on the first floor of a brick building without an elevator. The apartment has a cellar and access to a shared garden.

The apartment is offered partially furnished. The modern kitchenette has an induction hob, electric oven, extractor hood, fridge-freezer and dishwasher. The living room is unfurnished, the window faces the garden in the courtyard, as well as the bedroom. Both bedrooms in the apartment are unfurnished. Spacious bathroom with bath, shower, sink and washing machine. The toilet is part of the bathroom, but is partially separated by a partition.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - food, restaurants, schools, greenery, sports and social activities. Excellent transport accessibility - bus stop Sdružení near the house. Metro line C Pankrác.

The stated amount of fees includes house services, energy and apartment insurance.

High-speed internet can be arranged from Vodafone for CZK 399 per month.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new come comfortably - book your viewing online, sign paperwork eletronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Nusle (Praha 4) | Na výsledku II
Cena: 18 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 18 000 Kč, náklady na bydlení 4 251‬ Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 81 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Před 7 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 4, Nuselská 1295/63: 6 minut (pěšky)

Žabka Praha 4, Michelská 2: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 21 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 22 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc