Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pod sokolovnou, 2+1, 64 m²

Pronájem 2+1, Praha - Nusle (Praha 4) - Pod sokolovnou, 14 500 Kč/měs., 64 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-2uw

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+1 v atraktivní lokalitě Praha - Nusle, v ulici Pod Sokolovnou. Byt o celkové výměře 64 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší balkón a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice s mrazákem, elektrická trouba, sporák, digestoř a mikrovlnná trouba. V obývacím pokoji je pouze obývací stěna a skříň. V ložnici je pouze šatní skříň. Vstup na balkón je z předsíně a nachází se tam příjemné posezení. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem a vana. Toaleta je zvlášť.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, obchody, posilovna, parky, atd. Minutu chůze od domu je tramvajová zastávka Palouček. Stanice metro Vyšehrad je pouze 10 minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.03.2021. Majitel preferuj zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-2uw-en

For long-term sublease, we offer a beautiful 2+1 apartment in an attractive location in Prague - Nusle, on the street Pod Sokolovnou. The apartment with a total area of ​​64 m2 is located on the third floor of brick building with an elevator. The apartment has balcony and basement.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen includes refrigerator with freezer, electric oven, stove, cooker hood and microwave. The living room has only living wall and wardrobe. There is only a wardrobe in the bedroom. The entrance to the balcony is from the hallway and you will find there a pleasant sitting area. The bathroom has sink with mirror and bathtub. The toilet is separated.

Within walking distance are restaurants, shops, gym, parks, etc. 1 min walk from the house is tram stop Palouček. Vyšehrad metro station is only 10 min walk from the house.

The apartment is free to move in from the 1st of March 2021. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Nusle (Praha 4) | Pod sokolovnou
Cena: 14 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 17 000 Kč, náklady na bydlení 2 360 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 64 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Před 8 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Žabka Praha 4, Táborská: 1 minuta (pěšky)

Tesco Praha 4, Táborská: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 16 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc