Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pod vilami, 2+kk, 49 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Nusle (Praha 4) - Pod vilami, 12 500 Kč/měs., 49 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-9dr

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/podvilami9/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+kk v atraktivní lokalitě Praha - Nusle. Byt o celkové výměře 49 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu. K bytu přísluší i sklep.

Byt se nabízí vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice, mikrovlnná trouba, elektrická trouba, sporák a digestoř. V kuchyni je i jídelní stůl s židlemi. Obývací část je zařízena pohovkou, komodou a konferečním stolkem. V ložnici najdeme postel, šatní skříň , zvýšenou palandu a úložné komody. V předsíni je botník a velmi prostorná skříň. Koupelna disponuje vanou, umyvadlem, toaletou a pračkou.

V okolí domu je supermarket Tesco, Sklizeno, restaurace, pošta, základní a mateřská škola. Vynikající dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Horky, která je vzdálená tři minuty chůze od domu. Bezproblémová dostupnost do centra Prahy.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-9dr-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/podvilami9/index.htm

Long term sublease we offer a nice apartment 2 + kk in an attractive location Prague - Nusle. Apartment with a total area of ​​49 sqm is located on the third floor of the house. The apartment comes with a cellar.

The apartment is offered furnished. The kitchen is equipped with fridge, microwave, electric oven, stove and hood. The kitchen has a dining table with chairs. The living area is furnished with a sofa, chest of drawers and a coffee table. The bedroom has a bed, wardrobe, raised bunk bed and storage chest. In the hall there is a shoe cabinet and a very spacious wardrobe. The bathroom has a bath, sink, toilet and washing machine.

In the vicinity of the house is a supermarket Tesco, Harvest, restaurant, post office, elementary and kindergarten. Excellent transport accessibility provides Horky tram stop, which is located three minutes walk from the house. Easy access to the city center.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Nusle (Praha 4) | Pod vilami
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 15 939 Kč, náklady na bydlení 3 439 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 49 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 6 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 4, Nuselská 113/17: 3 minuty (pěšky)

Levné potraviny Praha, Vlastislavova: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 17 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Míru: 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?