Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pujmanové, 2+kk, 40 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Nusle (Praha 4) - Pujmanové, 10 000 Kč/měs., 40 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-kba

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/pujmanove26/

Kontakt: Tomáš Felgr: 774052642

K dlouhodobému pronájmu nabízíme částečně vybavený byt 2+kk, 40 m2 v ulici Pujmanové, Praha 4 - Krč. Byt se nachází ve třetím patře panelového domu s výtahem. K bytu patří komora na chodbě.

Byt je vybaven kuchyňskou linkou s troubou se sporákem. V obývacím pokoji je sedačka a obývací stěna. Dále je zde další pokoj. V koupelně je sprchový kout a WC.

Byt se nachází v klidném a tichém prostředí. V blízkosti je Centrální park Pankrác, obchody, mateřská škola, atd. Pět minut chůze od domu jsou metra Pankrác a do Arkád.

Byt je k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-kba-en

Virtual tour:
in360.cz/vr/pujmanove26/

For long-term rent we offer a partially furnished apartment 2 + kk, 40 m2 in Pujmanové street, Prague 4 - Krč. The apartment is located on the third floor of a panel house with an elevator. The apartment includes a chamber in the hallway.

The apartment is equipped with a kitchen with oven and stove. The living room has a sofa and a living wall. There is also another room. The bathroom has a shower and toilet.

The apartment is located in a quiet and peaceful environment. Nearby is the Central Park Pankrác, shops, kindergarten, etc. Five minutes walk from the house are the metro Pankrác and the Arcades.

The apartment is available from now.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Nusle (Praha 4) | Pujmanové
Cena: 10 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 000 Kč, náklady na bydlení 3 974 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 40 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 8. leden 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 4, nám. Hrdinů: 5 minut (pěšky)

Norma Praha 4 - Krč, Horáčkova: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 16 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 20 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc