Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Táborská, 2+kk, 54 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Nusle (Praha 4) - Táborská, 16 300 Kč/měs., 54 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-fup

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/taborska13/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+kk v oblíbené lokalitě Praha - Nusle. Byt o celkové výměře 54 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu. K bytu patří i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Nová kuchyňská linka disponuje vestavěnou elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Součástí prosvětlené obývací části je sedací souprava, konfereční stolek a televizní stolek. Ložnice je nezařízená ale najdeme v ní trezor. V pěkné koupelně se nachází vana, umyvadlo a toaleta. V předsíni je k dispozici prostorná šatní skříň.

V okolí domu jsou restaurace, obchody s potravinami (Tesco, Žabka), lékárna, vysoká škola, gymnázium atd. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna metrem Pražského povstání (7 minut chůze) a také tramvajovou zastávkou Palouček (4 minuty chůze).

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-fup-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/taborska13/index.htm

We offer to rent a beautiful apartment 2 + kk in a popular location Prague - Nusle. Apartment with a total area of ​​54 m2 is located on the first floor of the house. The apartment includes a cellar.

The apartment is partially furnished. The new kitchen has a built-in electric oven, ceramic hob and hood. The luminous living area includes a sofa, coffee table and TV table. The bedroom is unfurnished but we can find a safe in it. The nice bathroom has a bathtub, sink and toilet. There is a spacious wardrobe in the hall.

Around the house there are restaurants, grocery stores (Tesco, Žabka), pharmacy, college, gymnasium, etc. Excellent transport accessibility is provided by metro station Pražského povstání (7 minutes walk) and also tram stop Palouček (4 minutes walk).

The apartment is free to move in immediately. Pets are possible after agreement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Nusle (Praha 4) | Táborská
Cena: 16 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 18 719 Kč, náklady na bydlení 2 419 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 54 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 4, Táborská: 1 minuta (pěšky)

Žabka Praha 4, Žateckých: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 15 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?