Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, U gymnázia, 2+kk, 44 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Nusle (Praha 4) - U gymnázia, 13 000 Kč/měs., 44 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-5h9

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt 2+kk v ulici U gymnázia, Praha - Nusle. Byt se nachází v prvním patře domu a jeho výměra je 44 m2.

Byt se podnajímá částečně vybavený, je zde kuchyňský kout s lednicí, digestoří a dvouplotýnkou. V obývací části je gauč a praktická skříň. Dále je zde ložnice s postelí. V koupelně je vana, pračka a WC. V bytě je také šatna.

Byt se nachází v blízkosti metra Vyšehrad. V okolí veškerá občanská vybavenost. Klidná lokalita s výbornou dostupností do centra.

Byt je volný k nastěhování od 01.10.2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-5h9-en

For long-term sublease we offer apartment 2 + kk in the street U gymnázia, Prague - Nusle. The apartment is located on the 1st floor of the house and its area is 44 m2.

The apartment is partly furnished, there is a kitchenette with a fridge, hood and a double hot plate. The living area has a couch and a practical closet. There is also a bedroom with a bed. The bathroom has a bathtub, washing machine and toilet. The apartment also has cloakroom.

The apartment is located near Vysehrad metro station. Nearby all civic amenities. Quiet location with excellent access to the city center.

The apartment is available from the 10th of October 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Nusle (Praha 4) | U gymnázia
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 15 000 Kč, náklady na bydlení 2 060 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 44 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Žabka Praha 4, 5. května: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 4, Žateckých: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 12 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?