Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, V zálomu, 1+1, 39 m²

Pronájem 1+1, Praha - Nusle (Praha 4) - V zálomu, 11 800 Kč/měs., 39 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-hte

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/vzalomu8/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt 1+1 v žádané lokalitě Praha Nusle, v ulici V Zálomu, s vynikají dopravní dostupností. Byt o výměře 39 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice, dvouplotýnka a úložné prostory. Obývací část je zařízená praktickou vyklápěcí postelí, televizí a jídelním stolem s židlemi. V koupelně je sprchový kout a pračka. Toaleta je odděleně.

V blízkosti je veškerá občanská vybavenost jako školy, školky, lékař, služby, obchody, bary a restaurace. Byt je nedaleko centra Prahy a výbornou dopravní dostupnost zajišťuje metro Pražského povstání „C“ nebo tramvajová zastávka Na Veselí, která je dvě minuty od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-hte-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/vzalomu8/index.htm

We offer for rent an apartment 1+1 in the desired location Prague Nusle, in the street V Zálomu, with an excellent transport accessibility. The apartment with an area of ​​39 m2 is located on the second floor of a brick building with an elevator. The cellar.

The apartment is partially furnished. The kitchen is provided by a fridge, cooker and storage space. The living area is furnished with a practical fold-out bed, TV and dining table with chairs. The bathroom has a shower and washing machine. The toilet is separated.

Nearby are all amenities such as schools, kindergartens, doctor, services, shops, bars and restaurants. The apartment is near the center of Prague and the excellent transport accessibility is provided by metro station Prazskeho povstani "C" or tram station Na Veseli, which is 2 min from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Nusle (Praha 4) | V zálomu
Cena: 11 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 11 800 Kč, náklady na bydlení 3 021 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 39 m²
Vybavený: plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 4, Nuselská 113/17: 7 minut (pěšky)

Tesco Praha 4, Táborská: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 21 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Míru: 22 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?