Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, V zálomu, 2+kk, 44 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Nusle (Praha 4) - V zálomu, 13 000 Kč/měs., 44 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-e3q

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní byt o dispozici 2+kk na ulici V Zálomu v žádané lokalitě Praha - Nusle. Byt o celkové výměře 44 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu bez výtahu. K bytu náleží sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňský kout disponuje vestavěnými spotřebiči. K dispozici je také jídelní stůl, židle a spoustu úložných prostor. V ložnici se také nacházejí vestavěné skříně s úložným prostorem. Koupelna je vybavena umyvadlem, toaletou a sprchovým koutem.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - obchody, restaurace, společenské a sportovní vyžití, zeleň, školy. Skvělá dopravní dostupnost - autobusová zastávka Jezerka hned před domem, metro linky C - Pražského povstání poblíž.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-e3q-en

For long-term sublease, we offer a modern 2 + kk apartment on V Zálomu Street in the desired location of Prague - Nusle. The apartment with a total area of ​​44 m2 is located on the fourth floor of a brick building without an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The modern kitchenette has built-in appliances. There is also a dining table, chairs and plenty of storage space. The bedroom also has built-in wardrobes with storage space. The bathroom is equipped with a sink, toilet and shower.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - shops, restaurants, social and sports activities, greenery, schools. Great transport accessibility - bus stop Jezerka right in front of the house, metro line C - Prague Uprising nearby.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Nusle (Praha 4) | V zálomu
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 15 000 Kč, náklady na bydlení 2 076 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 44 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 27. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 4, Nuselská 113/17: 7 minut (pěšky)

Levné potraviny Praha, Vlastislavova: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 21 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Míru: 22 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?