Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Lessnerova, 2+kk, 43 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Petrovice - Lessnerova, 11 400 Kč/měs., 43 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-s58

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Praha - Petrovice, v ulici Lessnerova. Byt o celkové výměře 43 m2 se nachází v čtvrtém patře panelového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje dvouplotýnkovým vařičem, digestoří, mikrovlnou troubou a lednicí. Obývací část disponuje pouze konferenčním stolkem a dvěma menšími křesly. Druhý pokoj je nezařízený. Koupelna je vybavena umyvadlem se zrcadlem, vanou a pračkou. Toaleta je zvlášť. Na chodbě se nachází botník a šatní skříně. Byt je možné na dohodě dovybavit majitelem a je možnost využívat kočárkárnu.

V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost jako restaurace, lékárna, Hostivařský lesopark, supermarket, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Veronské náměstí.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni. Poplatky za energie jsou pro 1 osobu, každá další osoba je přibližně + 500 Kč.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-s58-en

For long-term sublease, we offer a 2+kk apartment in a quiet location in Prague - Petrovice, on the street Lessnerova. The apartment with a total area of ​​43 m2 is located on the fourth floor of a panel house with an elevator.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a two-burner stove, cooker hood, microwave and fridge. The living area has only a coffee table and two smaller armchairs. The second room is unfurnished. The bathroom is equipped with a sink with mirror, bathtub and washing machine. The toilet is separated. In the hallway is a shoebox and wardrobes. The apartment can be equipped by the owner upon agreement and it is possible to use the carriage house.

Nearby are all civic amenities such as restaurants, pharmacy, Hostivař Forest Park, supermarket, etc. Transport accessibility is provided by the Veronské náměstí stop.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed. Energy charges are for 1 person, each additional person is approximately + 500 CZK.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Petrovice | Lessnerova
Cena: 11 400 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 300 Kč, náklady na bydlení 1 928 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 43 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 21. září 2020
Pronájem přidán: Před 13 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Praha 10, Veronské náměstí: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 15, Veronské náměstí 598: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 35 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 40 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?