Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, U bazénu, 1+1, 30 m²

Pronájem 1+1, Praha - Písnice - U bazénu, 8 900 Kč/měs., 30 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-iqu

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/ubazenu6/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 1+1 v atraktivní lokalitě Praha - Písnice. Byt o celkové výměře 30 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, troubou a sporákem. V pokoji najdeme spací patro. Součástí koupelny je sprchový kout, umyvadlo, pračka a toaleta. V předsíni jsou praktické úložné prostory.

V klidném okolí domu najdeme restaurace, mateřskou školu a také obchodní centrum Sapa. V blízkosti je také Modřanská rokle vhodná pro relaxaci či sportovní vyžití.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-iqu-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/ubazenu6/


For long-term sublease, we offer a nice 1 + 1 apartment in an attractive location in Prague - Písnice. The apartment with a total area of ​​30 m2 is located on the third floor of a brick house.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, oven and stove. In the room we find a sleeping floor. The bathroom has a shower, sink, washing machine and toilet. There are practical storage spaces in the hall.

In the quiet vicinity of the house we find a restaurant, kindergarten and Sapa shopping center. Nearby is also Modřanská ravine suitable for relaxation or sports.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Písnice | U bazénu
Cena: 8 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 000 Kč, náklady na bydlení 3 747 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 30 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 4, Libušská: 9 minut (pěšky)

CBA Praha 4 - Libuš: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 36 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 36 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?