Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Penízovková, 1+kk, 40 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Pitkovice - Penízovková, 11 300 Kč/měs., 40 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-z7j

Nabízíme k podnájmu kompletně vybavený byt 1+kk, 40 m2 s předzahrádkou, terasou a parkovacím stáním v ulici Penízovková, Praha-Pitkovice, v klidné části Prahy.

Světlý byt je moderně zařízen včetně veškerých spotřebičů jako je myčka, lednice a pračka. V koupelně je vana s umyvadlem a WC.

Umístění bytu je v lokalitě novostaveb, klidné, čisté části Prahy. Kousek od domu je škola, školka, lékárna, obchody a restaurace.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-z7j-en

We offer the fully furnished apartment 1+kk, 40 m2 with garden, terrace and parking spot in the street Penízovková, Prague-Pitkovice. The apartment is located on the 1st floor, in a quiet part of Prague.

The bright apartment is modernly equipped including all appliances such as a dishwasher, refrigerator and washing machine. In the bathroom there is a bathtub with washbasin and toilet.

The location of the apartment is in the location of new buildings, quiet, clean part of Prague. There is a school, kindergarten, pharmacy, shops and restaurants.

The flat will be available to move in from 1.10.2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Pitkovice | Penízovková
Cena: 11 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 14 000 Kč, náklady na bydlení 3 666 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 40 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Makro Praha - Průhonice: 13 minut (pěšky)

BILLA Čestlice: 16 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 42 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 48 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?