Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Dvorecké náměstí, 1+kk, 27 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Podolí - Dvorecké náměstí, 10 200 Kč/měs., 27 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-uv2

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prosvětlený byt o dispozici 1+kk v atraktivní lokalitě Praha - Podolí s výbornou dopravní dostupností do centra Prahy. Byt o celkové výměře 28 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí moderní kuchyňské linky je lednice, elektrická trouba a elektrický sporák. Prosvětlený pokoj je dále nezařízený. Z pokoje se vchází na balkón. Nová koupelna disponuje sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem a toaletou. Předsíň je vybavená komodou a šatní skříní s dostatkem úložného prostoru.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, obchody s potravinami, plavecký stadion, základní školu, střední školu a také zastávky MHD (zastávka Dvorce - autobus č. 118, 134, tramvaj č. 2, 3, 17, 21).

Byt je volný k nastěhování od 1.7.2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-uv2-en

For long-term rent, we offer a bright 1 + kk apartment in an attractive location of Prague - Podolí with excellent transport links to the city center. Apartment with a total area of ​​28 m2 is located on the fifth floor of the brick building with an elevator. The apartment includes a balcony.

The apartment is partly furnished. The modern kitchen includes a fridge, electric oven and electric hob. The bright room is further unfurnished. The room opens onto the balcony. The new bathroom has a shower, washbasin with mirror and toilet. The hall is equipped with a chest of drawers and a wardrobe with plenty of storage space.

Within walking distance you will find restaurants, grocery stores, swimming pool, primary school, high school and bus stops (Dvorce - bus no. 118, 134).

The apartment is free to move in from 1st of July. The owner prefers those without pets.In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Podolí | Dvorecké náměstí
Cena: 10 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Náklady na bydlení 2 887 Kč/měs., vratná jistota 10 200 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 27 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 23. červenec 2021
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

CBA Praha 4, Na Hřebenech II: 8 minut (pěšky)

Penny Market Praha, U staré pošty: 13 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 12 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 21 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc