Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Kaplická, 1+kk, 27 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Podolí - Kaplická, 9 900 Kč/měs., 27 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

-------------------------------------------------------------------

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-zdr

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/kaplicka51/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme designový byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Praha - Podolí. Byt o celkové výměře 27 m2 se nachází ve druhém patře panelového domu s výtahem. K bytu přísluší prostorná lodžie. Je zde možnost využívat komoru na patře.

Vstup do domu je na čip.

Byt se nabízí vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí a elektrickým sporákem. Obývací část je stylově zařízená jídelním stolem s židlemi, postelí a komodami. Součástí nové koupelny je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, toaleta a pračka. V předsíni je šatní skříň.

V blízkosti domu jsou restaurace, mateřská a základní škola, posilovna, dětské hřiště atd. Jedenáct minut chůze od domu je vzdálené OC Arkády, které nabízí mnoho služeb (Albert atd). Vynikají dopravní dostupnost zajišťuje metro Pankrác, které je vzdálené deset minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new come comfortably - book your viewing online, sign paperwork eletronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

-------------------------------------------------------------------

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-zdr-en

Virtual tour:
in360.cz/vr/kaplicka51/index.htm

We offer for rent a design apartment 1 + kk in a quiet location Prague - Podoli. Apartment with a total area of ​​27 m2 is located on the second floor of the brick house. The apartment has a spacious balcony. There is a possibility to use the chamber on the floor.

The entrance to the house is on chip.

The apartment is offered furnished. Modern kitchen has a fridge and electric stove. The living area is stylishly furnished with a dining table with chairs, bed and dressers. The new bathroom has a shower, sink with mirror, toilet and washing machine. In the hall is a wardrobe.

Near the house are restaurants, kindergarten and elementary school, gym, playground etc. Eleven minutes walk from the house is distant shopping center Arcade, which offers many services (Albert etc.). Excellent transport accessibility provides metro Pankrac, which is ten minutes walk from the house.

The apartment is free to move in from now. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Podolí | Kaplická
Cena: 9 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 12 000 Kč, náklady na bydlení 2 255 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 27 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Před 13 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

CBA Praha 4, Na Hřebenech II: 6 minut (pěšky)

Norma Praha 4 - Krč, Horáčkova: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 20 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 24 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc