Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pod Pekařkou, 3+kk, 70 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Podolí - Pod Pekařkou, 18 000 Kč/měs., 70 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-itv

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/podpekarkou27/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný světlý byt o dispozici 3+kk na ulici Pod Pekařkou v žádané lokalitě Praha - Podolí. Byt o celkové výměře 70 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží balkon a sklep. K dispozici je také parkovací místo v garáži.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout je vybaven linkou, sporákem s troubou a digestoří. Z obývací části vede vstup na balkon. Obě samostatné neprůchozí ložnice disponují vestavěnými skříněmi s úložným prostorem. Koupelna s vanou, umyvadlem, skříňkami a přípojkou na pračku je od toalety oddělena. V předsíni se také nachází vestavěné skříně.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, potraviny, kavárny, lékaři, sportovní a sociální vyžití, školy. Výborná dopravní dostupnost - autobusová zastávka Kavčí hory pár minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-itv-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/podpekarkou27/index.htm

For long-term sublease, we offer a spacious bright two bedroom apartment on Pod Pekařkou Street in the desired location of Prague - Podolí. The apartment with a total area of ​​70 m2 is located on the fifth floor of a brick building with an elevator. The apartment has a balcony and a cellar. There is also a parking space in the garage.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette is equipped with a unit, stove with oven and hood. From the living area leads the entrance to the balcony. Both separate separate bedrooms have built-in wardrobes with storage space. The bathroom with bath, sink, cabinets and washing machine connection is separate from the toilet. There are also built-in wardrobes in the hall.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - restaurants, groceries, cafes, doctors, sports and social activities, schools. Excellent transport accessibility - bus stop Kavčí hory a few minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Podolí | Pod Pekařkou
Cena: 18 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 22 000 Kč, náklady na bydlení 4 259 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 70 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 18. září 2020
Pronájem přidán: Před 6 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

CBA Praha 4, Na Hřebenech II: 3 minuty (pěšky)

Norma Praha 4 - Krč, Horáčkova: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 17 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 27 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?